گفتگوی هفته پیک شادی ـ سفر رئیسی به روسیه

سفر رئیسی به روسیه ـ گفتگوی هفته پیک شادی
ابراهیم رئیسی و دست‌های پر، از یک مسافرت
سفری پر بار، تاريخی، بدون دغدغه، همه چيز تراز شده از طرف حکومت ما، استقبال خيلی عالی! بود، به طوری كه ساعتها آقای پوتين در اتاق انتظار، منتظر دكتر رئيسی بودند.
اين سفر ضد توطئه استكبار جهانی بود، كه وانمود می‌کند ايران اسلامی كسی را ندارد و غريب و بيچاره در سطح جهان است. اين سفر ثابت كرد، ما دوستان خوبی داريم از جمله آقای پوتين و اسد و چين و قبايل بيافرا و كنيا، اتيوپی و…!
كجا بوديد؟ نديديد، وقتي رئيسی وارد مجلس دوما شد، همه نمايندگان بر‌خاستند و شروع به كف زدن و تشويق كردند به طوری كه رئيسی از خوشحالی بال در آورده بود و از خودش متشكر و خشنود بود كه همه اين دستاوردها را مال خود کرده است! [چرا ابراهیم رئیسی با دست خالی از روسیه به خانه برگشت؟]
تازه ببینید! رئيس جمهوری ويتنام و مغولستان به روسيه آمدند فقط يك معاون وزير به ديدارش رفت ولی براي ما علاوه بر معاون وزير يك وزير ديگر هم بود. بلی مقامات روسيه به خاطر ما نقض پروتكل كردند و وزير فرستادند.
دستاوردهای پربار یک سفر
بلي ما اينيم!
اين سفر تاريخی، يك دستاورد مهم ديگری هم داشت، دادن دكترای افتخاری به رئيسی،
حالا رئيس جمهور ما هر چند ۶كلاس سواد دارد، اما دو تا دكترای افتخاری دارد، كه قرار است، همسر رئيس جمهور كنفرانسی برای سفيران كشورهای خارجی در تهران بزبان انگليسی ترتيب بدهند. این کار امکان پذیر است. مگر نمی‌دانند، وزارت ارشاد و فرهنگ ما، از رئیسی طلبه، آيت الله ساختند و مدرك ۶ ابتدايي ايشان را هم از دانشگاه دكترا كردند.
مطالب مرتبط
گفتگوی هفته پیک شادی ـ اقدامات رژیم در سالگرد ترکیدن قاسم سلیمانی
اندر فواید یک سفر تاریخی!‌ به روسیه (طنز سیاسی)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here