برنامه آفساید ـ پس لرزه‌های قطع شبکه‌های صدا و سیما در آفساید

پس لرزه‌های قطع شبکه‌های صدا و سیما در آفساید ـ برنامه آفساید
به‌دنبال قطع۲۷ شبکه تلویزیونی و رادیویی رژیم و از دور خارج شدن و انهدام بیش از ۴۰۰ سرور آنها با شعارها و پیام‌های مرگ بر خامنه‌ای. درود بر رجوی، واکنش‌های هیستریک و بهت و سردرگمی رژیم هم‌چنان ادامه دارد.

تریبونهای نمایش جمعه، سایت‌ها، تلویزیونها و گفته‌های اعضای مجلس ارتجاع دربارهٔ قطع برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی رژیم و شعار «مرگ بر خامنه‌ای-درود بر رجوی» گویای شدت ضربه دریافتی است.

سایت حکومتی ایران دیده‌بان: اختلال در شبکه‌های صدا و سیما و پخش شعار در چند شبکه تلویزیونی و رادیویی، رخدادی بی‌سابقه و عجیب است!

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس: احتمال کمک عنصر نفوذی انسانی است. باید در مسأله حراست، واکاوی‌های متناسبی صورت بگیرد.

سایت حکومتی ایران دیده‌بان: وقوع همزمان این عمل در رادیو و تلویزیون، نشان از نفوذی دسته‌جمعی با یک برنامه‌ریزی قبلی دارد.

خبرگزاری سپاه پاسداران: نظام با مخاطرات نوظهور مواجهه است. باید تدابیری اندیشیده شود تا جلوی تبدیل این نوع مخاطرات به‌بحران گرفته شود!

آخوند حسینی همدانی امام جمعه کرج: دشمن از کوچکترین فرصت برای تخریب و فضاسازی علیه نظام استفاده می‌کند. نظام هیچگاه خون کشیدن ۱۷هزار را از یاد نمی‌برد!

آل هاشم امام جمعه تبریز: حرکت روز پنجشنبه در صدا و سیما واقعاً جای تأسف و نگرانی است!

حسام‌الدین آشنا معاون پیشین وزارت اطلاعات و مشاور مطبوعاتی روحانی: از این سازمان مجاهدین هر چه بگویید برمی‌آید!

سایت حکومتی تیتر برتر: امروز مقامات ما انگشت به‌دهان‌اند که چطور مجاهدین به‌آنتن صدا و سیما رسیدند! چنان‌چه فردا مجاهدین به «بیت» (خامنه‌ای) برسند آیا باز هم تقصیر را به گردن اقدام «فوق‌العاده پیچیده» خواهید انداخت؟!

مطالب مرتبط
برنامه آفساید ـ فضاحتهای سفر رئیسی به روسیه در فضای مجازی
ادامه بهت و سردرگمی رژیم به‌دنبال قطع ۲۷شبکه تلویزیونی و رادیویی رژیم

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here