موشکاف ۱۷اردیبهشت۱۴۰۱ ـ آخوندا این روزا نشستن رو بمب ساعتی…شمارش معکوس هم از خیلی وقت پیشا شروع شده

آخوندا این روزا نشستن رو بمب ساعتی…شمارش معکوس هم از خیلی وقت پیشا شروع شده ـ موشکاف ۱۷اردیبهشت۱۴۰۱
موشکاف: دوستان سلام! آخوندا این روزا نشستن رو بمب ساعتی… شمارش معکوس هم از خیلی وقت پیشا شروع شده. تیک تاک این بمبه بدجوری آخوندا رو به حول ولا انداخته. حروم لقمه‌ها از یه طرف نون مردم رو از گلوشون بریدن از اون طرف هی سوسه میان و ادا و اطوار در میارن و تکذیب می‌کنن:

بهادری جهرمی سخنگوی دولت آخوند رئیسی ـ سایت انتخاب ـ۱۶اردیبهشت
سخنگوی دولت تأکید کرد که به هیچ‌وجه قیمت نان برای مردم تا پایان سال تغییر نمی‌کند و رئیس‌جمهور اجازه گران شدن نان را نمی‌دهد.

موشکاف: ای تف تو ریش تو و اون رئیس‌جمهور جانیت که جز بچاپ بچاپ و بکش بکش هیچ کار دیگه‌ای بلد نیستید. پس این نون باگتی که هزار درصد گرون شده چیه؟ نون ساندویچی که ۱۳برابر شده، چیه؟ نون نیست؟ بادمجونه؟ البته این دریدگی فقط مخصوص سخنگوی دولت خبیثی نیست اعضاء اسطبل ولایت هم همین کاره ان:

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس رژیم ـ۱۶اردیبهشت ۱۴۰۱
در بودجهٔ ۱۴۰۱، ۷۹هزار میلیارد تومن، در تبصرهٔ ۱۱گذاشتیم برای یارانه گندم، هیچ افزایش قیمت نان مصرفی نداریم. چون یارانه‌اش در بودجهٔ ۱۴۰۱ دیده شده.

موشکاف: راست میگه یارانه‌اش دیده شده. کجا؟ توی جیب مزدوراشون تو لبنان. تو سایتای اتمی. تو موشکای سپاه. یارانه‌اش تو سیسمونی خالیباف دیده شده. تو جیبای گشاد عظما و مجتباش دیده شده.

‌پورابراهیمی رئیسی کمیسیون اقتصادی مجلس رژیم- ۱۶اردیبهشت
دولت مکلف است یا بر اساس روش قبل، برای واردات گندم به کشور بر اساس نرخ ترجیحی اقدام کنه و یا مابه‌التفاوت این رو در حلقهٔ آخر که مصرف هست به مردم اختصاص بده. الآن دولت در حال بررسی است، پیش‌بینی ما این است که دولت به احتمال زیاد، به میزان مصرف در انتهای چرخهٔ نان در نانواییها اقداماتی رو می‌خواد شروع بکنه.

موشکاف: بزک نمیر بهار میاد. کمبوزه با خیار میاد. به این میگن دست کردن تو سفره ملت به شیوه نمد مالی… یعنی با همین جنگولک بازیا و خالی بندیها و این حرفا… میخوان نون و ماکارونی و دارو و همه چی رو گرون کنن ولی دست به اتم و موشکی و منطقه نزنن. میخوان هزینه امنیت عمامه عظما رو از جیب مردم وصول کنن. البته خیلیاشون هم خوب میدونن که آخر و عاقبت این هپلو هپو کردنا چیه:

نامه‌ای از جماعت موسوم به بسیج دانشجویی خطاب به آخوند رئیسی: ۱۵اردیبهشت ۱۴۰۱
«آقای رئیسی! افزایش چند برابری قیمت آرد می‌تواند ناآرامی‌های اجتماعی به‌دنبال داشته باشد، خصوصاً که رسانه‌های ضدانقلاب در کمین نشسته‌اند تا کشور را به‌آشوب بکشند.

موشکاف: آررررررره. روز ۱۴اردیبهشت شیرای کانونای شورشی تو کمین‌ان… اساسی هم تو کمین‌ان. هشتاد میلیون ایرانی تو کمینن. زنگ خطر هم خیلی وقته به صدا در اومده. هر چقدر دست و پا بزنید و کله معلق بزنید باز هم از رپتو پتینا نمیتونید فرار کنید. هاهاها. مرحمت زیاد دوستان.

مطالب مرتبط
موشکاف ۱۶اردیبهشت۱۴۰۱ ـ عظما و خبیثی هنوز دو ماه از سال جدید نگذشته، دستا رو تا آرنج کردن توی سفره مردم
طنین شعارهای «توپ، تانک، فشفشه – خامنه‌ای کشته شه» علیه موج گرانی‌ها

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here