موشکاف ۱تیر۱۴۰۱ ـ هفت هشت ده روز پیش، عظما یه روضه ای برای سگ و سیله های وامونده و درمونده اش خونده

هفت هشت ده روز پیش، عظما یه روضه ای برای سگ و سیله های وامونده و درمونده اش خونده ـ موشکاف ۱تیر۱۴۰۱
موشکاف: سلام و صد سلام به رفقای با مرام! هفت هشت ده روز پیش، عظما یه روضه‌ای برای سگ و سیله‌های وامونده و درمونده‌اش خونده که اون موقع صداشو درنیاوردن اما الآن یه دفعه آنتنی‌ش کردن. از رو همین حرفای عظما میشه فهمید وضع نظام تا کجا پتال شده:

سایت خامنه‌ای ـ ۳۱خرداد

امروز سعی دشمن این است که امید را تضعیف کند، خوش‌بینی به آینده و به مدیریّت کشور را تضعیف کند چه کار کنند که عقیده‌ٔ مردم این بشود که آینده‌ای ندارند، آینده بن‌بست است و در کوچه‌ٔ بن‌بست قرار دارد؛ روی این برنامه‌ریزی می‌کنند، برنامه‌سازی می‌کنند، در فضای مجازی و گاهی متأسّفانه در فضاهای رسمی خود ما اینها را بین مردم جوری پخش می‌کنند که مردم به این نتیجه برسند که راه‌ها بن‌بست است، راه‌ها خطا است یا به این نتیجه برسند که مسئولان کشور، مدیریّت کشور، بلد نیستند کشور را اداره کنند

موشکاف: هاهاها معلوم شد شعارای مرگ بر خبیثی و شیش کلاسه دروغگو، بدجوری عظما رو کلافه کرده و به دست و پا انداخته. روزی نیست که مردم تو خیابونهای همه شهرها این شعار رو ندن:

موشکاف: عظمایی که می‌خواست خودش رو از مهلکه در ببره حالا مجبور شده بیاد تمام قد پشت خبیثی وایسته و اینجوری از رئیس‌جمهور شش کلاسه‌اش دفاع کنه:

سایت خامنه‌ای ـ ۳۱خرداد

این همه زحمت دارد کشیده می‌شود! این همه تلاش می‌شود! خب باید تشویق بشوند! [امّا] در رسانه‌ٔ ملّی خود ما جوری حرف زده می‌شود که به جای تشویق، کأنّه سرزنش می‌شوند! این غفلتها به سود دشمن تمام می‌شود. هر کسی که مردم را از آینده ناامید کند برای دشمن دارد کار می‌کند؛ چه بداند، چه نداند.

موشکاف: بله رفقا… عظما این روضه‌ها رو برای سگ و سیله‌های خودش میخونه که نظامش از این‌که هست لت و پارتر نشه اما این روضه‌ها فایده نداره چون نوچه‌هاش تو استبل ولایت هم اینطوری به ریشش می‌خندن:

معین الدین سعیدی عضو مجلس ارتجاع ـ ۳۱خرداد

یک نکته جالب هم بگویم خدمت همکاران معظم هم خنده‌داره هم کمدی است و هم تراژدی. بیمارستان… در سال۶۹ در دولت اول آقای هاشمی رفسنجانی کلنگ زده شد. این کلنگ‌زنی در دولت آقای خاتمی تکرار شد در دولت آقای احمدی‌نژاد دوبار این را کلنگ زدند، در دولت آقای روحانی هم یکبار کلنگ زده شد. زمانی که حاج آقای رئیسی تشریف آوردند استان ما از ایشون هم خواهش کردیم که شما هم یک کلنگی بزنید شاید برای ما بیمارستان نشود اما برای شما شاید چاه نفتی بشود…

موشکاف: هاهاها. فعلاً که همه شون دارن کلنگ قبر عظما رو میزنن. هاهاها این هم از مجلس و دولت یکدست و نظام مقتدر. آهای عظمای پیزوری! بدجوری پیچ و مهره‌هات شل شده. با این روضه‌ها به جایی نمیرسی. فکر نون باشه که خربزه آبه. هاهاها. مرحمت زیاد رفقا.

مطالب مرتبط
موشکاف ۲۹خرداد۱۴۰۱ ـ امروز میخوایم از خبیثی و بزبیاریهاش بگیم
خامنه‌ای، مجلس؛ شکاف در طلسم ولایت

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here