فرمانده سپاه گفت: درد و بلای مردم به ما بخورد!!!

درد و بلای مردم به ما بخورد!!! ـ فرمانده سپاه گفت ـ ۱۴آذر۱۴۰۱
حسین سلامی سرکرده سپاه و مدیر ارشد مرعوب سازی این بار برای ایجاد رعب به زاهدان رفت.
رشادت و شهامت جوانان آگاه بلوچ اما زخم‌خورده از ستم آخوندهای دین‌فروش و پاسداران جنایتکار، چنان رعشه و دلهره‌ای در دل سیاه آدم‌کشان خامنه‌ای انداخته است که با وجود شهدا و مجروحانی که تقدیم راه آزادی کرده‌اند، باز هم بیت پیشوا را به لرزه‌های سرنگونی انداخته‌اند. منطقه‌یی که صدها سال است در ستم سلاطین جور و حاکمان بی‌مروت زمان، در رنج و تهیدستی و فقر قرار داده شده است، نیرویی سرشار از آزادگی و عدالت طلبی در خود نهفته دارد. همین پتانسیل و توانمندی صبور و شکیبا در برابر شدائد است که سرکرده سپاه را روانه آن دیار کرده است.

قیام سراسری جوانان میهن که بیش از دو ماه خواب را از چشمان ناپاک ظالمان گرفته است، دیگر توانی برای سرکوب و تداوم حاکمیت ظالمانه برایشان باقی نگذاشته است. بنابراین اتاق فکر جلادان به‌کانون‌های مقاوم شورشی نظیر کردستان دلاور و بلوچستان سلحشور، توجه ویژه‌یی می‌کنند. این اهمیت را می‌توان از سخنان سلامی در زاهدان به‌وضوح احساس کرد. وی گفت: «کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است… اما ریشه‌های این انقلاب مستحکمتر از آن است که بخواهند حتی یکی از شاخه‌های این درخت تناور را قطع کنند» (تسنیم۶آذر۱۴۰۱)

وی همانند پیشوایش، ریشه‌های ستبر مقاومت و مبارزه با دیکتاتوری خون‌ریز را به‌خارج از ایران منتسب می‌کند و به‌جای اذعان به خیزش سراسری عموم مردم ایران، پای خیالی این و آن کشور را به میان می‌کشد و دشمنی و سرکوب بی‌رحمانه رژیم آخوندی را جنگ جهانی عظیم می‌نامد.

مضحک آن که با خودش علاوه بر سپاه جرار و اسباب و ادوات کشتار و انهدام بلوچ ها، یک بغل هندوانه سفید چاپلوسی و ریاکاری را هم بار زده و می‌گوید: «اگر بخواهیم تصویر انسانی بسیاری از فضیلتها را ترسیم کنیم به مردم سیستان و بلوچستان می‌رسیم. این مردم تجسم غیرت و دینداری و وفاداری هستند». اما بلافاصله به‌مخاطبانش یادآوری می‌کند، بسیجیان و نیروهای رژیم آخوندی هر مخالفی را شکست می‌دهند و محل زندگیشان را تبدیل به گورستان خواهند کرد.
مطالب مرتبط
تاریخ‌سازی در جام جهانی: شادی کل یک ملت به‌خاطر باخت تیم خامنه‌ای
در ستایش خروش و سلوک بلوچ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here