بروکسل ـ ضرب و شتم تظاهرکنندگان توسط شعبان بی‌مخ‌های بچه شاه

دم زدن از دموکراسی را قبول کنیم یا ساواک و چماقدار آوردن را؟ ـ ضرب و شتم تظاهرکنندگان توسط شعبان بی‌مخ‌های بچه شاه ـ ۳اسفند۱۴۰۱
ظهر دوشنبه اول اسفند حوالی ساعت ۱ بعدازظهر در تظاهرات در برابر مقر اتحادیه اروپا در میدان شومان در بروکسل، شعبان بی‌مخ‌ها و لمپنهای اجیر شدهٔ وابسته به بچه شاه، شماری از هواداران مجاهدین و پشتیبانان مقاومت ایران را که پلاکاردهایی علیه شاه و شیخ داشتند یا شعار می‌دادند، مورد حمله و ضرب‌وشتم قرار دادند.

آقای حسن حبیبی هوادار مجاهدین و پشتیبان دیرین مقاومت به‌خاطر پلاکارد دستی «نه شیخ نه شاه، نه تاج و نه عمامه» مورد حمله قرار گرفت و بیهوش شد و به بیمارستان منتقل گردید.

لباس شخصیها ابتدا او را از میان جمعیت شکار و به نزدیک سن بردند و بر روی زمین خواباندند و با یک جسم سنگین فلزی به قسمت پایینی جمجمه او زدند تا بیهوش شود.

گواهی بیمارستان حاکی از یک ضربه به استخوان پایینی جمجمه و بیهوشی در اثر آسیب با یک شوک مغزی است.

این از هنرهای گشت ارشاد بچه شاه و سردژخیم پرویز ثابتی آن هم در برابر مقر اتحادیه اروپا برای لیست‌گذاری سپاه پاسداران و فصل‌مشترک سپاه و ساواک در رابطه با آزادی بیان و شعار دادن علیه شیخ و شاه است.

وضعیت حسن حبیبی همراه با فیلم شکار او از میان جمعیت و بردنش به نزدیکی سن و وارد کردن ضربات و گواهی بیمارستان با پلیس بلژیک در میان گذاشته شد و شکایت او در جریان است.

مطالب مرتبط
انواع آدمها در انقلاب
فیلمی از تهاجم شعبان بی‌مخ‌های وابسته به بچه شاه به حسن حبیبی از پشتیبانان مقاومت در تظاهرات بروکسل

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here