موشکاف ۲۳ شهریور نظام ولایت مثل حمار تو باطلاق چالش ها و ابر چالش هاش گیر کرده

موشکاف ۲۳ شهریور
?موشکاف: سلام! نظام ولایت مثل حمار تو باطلاق چالش ها و ابر چالش هاش گیر کرده. باندای نظام هم طوری می زنن تو سر و کلة هم که انگار نه انگار که همشون سوار یه قایق ان. البته قایق پوسیدة ولایت هاهاها. هاهاهاها. یکی از این ابرچالشها اف ای تی افه FATF که عظما مونده چه خاکی به سرش بکنه. هاهاهاها.
فلاحت پیشه عضو مجلس ارتجاع – ۲۱ شهریور
«دنیا منتظر تصمیم ما درباره این لوایح است؛ منظور من از تصمیم، تصویب آن نیست بلکه تصمیم ما می‌تواند منتج به رد شود اما بالاخره باید یک تصمیم مشخص برای آن اتخاذ کرد».
یک بحثی وجود دارد که به لحاظ سیاسی قابل تامل است و آن اینکه ما با آمریکا،عربستان و اسرائیل به عنوان یک مثلث دشمن مواجه هستیم که در سال گذشته شاهد بودیم امریکا چه تلاش هایی کرد تا ایران را در لیست سیاه قرار دهد اما موفق نشد؛ امسال قرار است عربستان و اسرائیل که تا پیش از این به عنوان عضو ناظر fatf بودند در میان اعضای ثابت قرار بگیرند و ان موقع توان آمریکایی ها برای قرار دادن ایران در لیست سیاه افزایش پیدا می کند. از سوی دیگر بازیگران اروپایی و کشورهای همراه ایران مانند چین و روسیه بارها به ما اعلام کرده اند که ما باید با fatf همکاری کنیم تا دست آنها برای حمایت از ایران بسته نباشد. لذا ما باید مجموعه شرایط را در نظر بگیریم و نهایتا تصمیمی را اتخاذ کنیم که به نفع کشور باشد.
?موشکاف: وا اااااا ی . لیست سیاه! هاهاهاها. اولش میگه فقط تصمیم بگیرین و منظورش تصویب نیست ولی بعدش لولوخورخوره نشون میده که اگه تصویب نکنین چنان بلایی سر نظام میاد. هاهاهاها. اما عظما خوب میدونه که خود اف ای تی اف چه بلایی سر نظام میاره حسابی گیر کرده، یواشکی بله می ده و علنی روشو بر می گردونه بدون این که بگه نه. هاهاهاها. آخه انتخاب عظما بین چماق و حلوا نیست، بین چوب و چماقه. هاهاهاها.
پورابراهیمی – عضو مجلس ارتجاع – ۲۱ شهریور
اگر کشورمان هر چهار لایحه را تصویب و اجرایی کند، تضمینی برای اینکه بانک های دنیا با ایران فعالیت مشترک انجام دهند وجود ندارد لذا رویکرد مثبتی وجود ندارد و باید تضمینی از گروه ویژه اقدام مالی دریافت شود. در واقع ادبیات FATF سیاسی است و جنبه اجرایی ندارد.
?موشکاف:‌هاهاهاها. تازه اف ای تی اف هم که تصویب کنن نسیه اس. هاهاهاها. مثل سوئیفت که میگفتن شیرش باز شده اما هیچ آبی توش نمیاد. مشکل اینه که دیگه کسی با نظام ولایت معامله جوش نمیده. هاهاهاها. البته دل نگرانی های دلواپسا بیشتر از این حرفاس.
روزنامة حکومتی وطن امروز ۲۲ شهریور
با اشاره به «پازل مشترک ضدایرانی آمریکا و اتحادیه اروپایی» دانسته و می‌نویسد:‌ «تروئیکای اروپایی نه‌تنها اقدامی در راستای حفظ توافق هسته‌ای انجام نداده، بلکه به سفارش «مایک پمپئو» وزیر خارجه ایالات متحده و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آن رژیم مستکبر، تأخیر هدفمندی را درباره ارائه بسته پیشنهادی در پیش گرفته است».
?موشکاف: هاهاهاها. حالا حسابشو بکنین که تو این اوضاع و احوال درام، شیخ فری و ظریف راهی نیویورکن. یارو دلواپسه نوشته بود چه بسا که شیخ فری بطور کاملا اتفاقی با ترامپ رو در رو هم بشه. تو همین وضعیت آمپر بحران تو داخل نظامم به مرز به منطقة قرمز رسیده. خداوکیلی نظام ولایت تو عجب باطلاقی گیر کرده ها. از در و دیوار دارن به عظما می گن بالاخره یه تصمیمی بگیر این وری یا اون وری. حالا ببینیم این وسط عظما می تونه بالاخره یه تصمیمی بگیره. هاهاهاها فعلا خدانگهدار.

لطفا به اشتراک بگذارید: