موشکاف ۲۷ بهمن-تو پوز عظما طی یه هفته یه هوک سنگین چپ تو فرانسه و یه هوک سنگین راست تو ورشو. خورده

موشکاف ۲۷ بهمن
?موشکاف: سلام و صد سلام خدمت اشرفیا و اشرف نشانها که این روزا حسابی گل کاشتن. هاهاهاها. اگه به نظام ولایت بود می گفت مگه ورشو هنوزم هست؟ مگه تو جنگ جهانی دوم از بین نرفته؟ هاهاهاها. آخه ضربه سنگین بوده. طی یه هفته یه هوک سنگین چپ تو فرانسه و یه هوک سنگین راست تو ورشو. هاهاهاها.
تلویزیون رژیم – ۲۵ بهمن
البته اجلاس ورشو که به گفتة ظریف سیرکی بیش نیست، جایی شده برای لاف در غربت و عقده‌گشاییهای نتانیاهو، منافقین و دوستانشان همچون جولیانی وکیل پر حاشیة ترامپ رئیس جمهور آمریکا که تلویحا ایران را دلیل اصلی کمرنگ شدن شان در جنوب غربی آسیا یا به قول خودشان خاورمیانه می‌داند (صدای جولیانی) معتقدم یک تغییر رژیم اساسی در ایران باید صورت بگیرد».
?موشکاف: هاهاهاها. معلوم حرفای جولیانی حسابی بهشون خورده. هاهاهاها. آخه گفت مجاهدین تنها آلترناتوی قدرتمند این رژیمن. چه لرزه یی افتاده به جونشون هاهاهاها. حالا نوبت سرخ صورت نظام با سیلیه هاهاهاها.
«در تجمع منافقین، طبق معمول بخشی از جمعیت غیرایرانیها بودند که با اتوبوس از اسلوواکی به ورشو آورده شده بودند و نمی‌دانستند که بر روی پلاکاردهایی که در دست دارند چه نوشته».
?موشکاف: هاهاهاها. ما نمی دونستیم مردم اسلواکی هم فارسی صحبت می کنن و اینقده ضد رژیمن و اینطور سلیس و واضح، اونم به فارسی شعار براندازی میدن. هاهاهاها. آخرای زمان شاه، ازهاری میگفت این صداهایی که میشنوین نواره. هاهاهاهاها. اون موقع پیامرسانها نبودن. حالا این بدبخت نظام ولایت چه خاکی بر سرش بکنه که همة کلیپا تو فضای مجازی رفته. هاهاهاها.
سایت حکومتی رویکرد امروز – ۲۵ بهمن
« کاخ سفید، روز چهارشنبه، یادداشتی تحت عنوان «نگاهی به استراتژی آمریکا برای ایران»، در وبگاه خود منتشر کرد که در آن هدف اصلی استراتژی ترامپ در برابر نظام ، دستیابی به «تغییر سیستماتیک در اقدامات بی‌ثبات‌کننده و خصمانه جمهوری اسلامی» و «مجبور کردن نظام به اتخاذ تصمیمات به طور فزاینده دشوار» قلمداد شده است».


?موشکاف: هاهاهاها. بعله، نظام باید تصمیمات دشواری بگیره. هاهاهاها. مثلا اینکه عظما جام زهر موشکی و منطقه ای رو سر بکشه، هاهاهاها. مثلا اینکه سپاه پاسدارانشو منحل کنه. هاهاهاها. تازه اگه اگه اگه تا اون موقع ارتحال نشده بود، باید بره سراغ جام زهر ولایت فقیه. هاهاهاها. یعنی عظما خودشو خلع عبا و عمامه کنه. هاهاهاها. در یک کلام اگه بمیره و این روزا رو نبینه واسش بهتره. هاهاهاهاها. البته کانونای شورشی هم هستن و بهش کمک می کنن زودتر تصمیم بگیره. هاهاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

لطفا به اشتراک بگذارید: