طنز کنفرانس مطبوعاتی آخوند ابراهیم رئیسی

آخوند ابراهیم رئیسی و کنفرانس مطبوعاتی ـ طنز سیاسی


رئیس جمهور جدید خامنه‌ای قبلا که تو ویترین نبود و خلاصه کمتر حرف میزد همه شک داشتند که فارسی بلده اما از موقعی که وارد انتخابات شده ورئیس‌جمهور هم از صندوق بیرون اومده همه یقین کردند که از فهم وشعور پیاده است واصلا فارسی هم بلد نیست باید برای هرسخنرانیش مترجم بذارن تا مخاطبین بفهمن که انی آخوند بیسواد و جانی چی میگه!


پاسخ آخوند رئیسی، جلاد ۶۷ در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه ۳۱خرداد وقتی با سؤال خبرنگار الجزیره درباره کشتارها و اعدامها مواجه شد.


«خبرنگار الجزیره هستم، آقای رئیسی تحریم‌هایی علیه جنابعالی وجود دارد و اتهاماتی به شما از سوی برخی سازمانهای حقوق‌بشری مطرح است، اخیراً سازمان عفو بین‌الملل اتهاماتی مطرح کردند در مورد نقش شما در برخی از اعدامها. (جمله اصلی خبرنگار که درست ترجمه نشده هزاران اعدام است) این مسأله چه تاثیری می‌تواند در تعامل شما در دیگر کشورهای جهان داشته باشد؟ به‌ویژه کشورهای غربی و این‌که آیا قصد دارید به کشورهای غربی سفر کنید؟


رئیسی: من از ا بتدا به‌عنوان یک حقوق‌دان مدافع حقوق مردم بودم آنها که اتهام می‌زنند باید گفت که امروز ما در جایگاه مدعی قرار داریم. به‌عنوان مدعی حقوق انسان. اگر یک حقوق‌دان در کسوت قاضی و... دفاع کرده از حقوق مردم و از امنیت جامعه او باید مورد تقدیر و تشویق قرار بگیردمطالب مرتبط


از رقصهای آنچنانی در ستاد رئیسی تا کنفرانس مطبوعاتی این جلاد در خبرتوخبر


سراسیمگی جلاد ۶۷ در برخورد با پرسش قتل‌عام

لطفا به اشتراک بگذارید: