موشکاف ۲۸تیر۱۴۰۰ ـ درود جانانه به بچه‌های قیام آب و آزادی تو خوزستان

درود جانانه به بر و بچه‌های شیر و شیراوژن قیام آب و آزادی تو خوزستان ـ موشکاف ۲۸تیر۱۴۰۰


موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! اول از همه یه درود جانانه دارم تقدیم به بر و بچه‌های شیر و شیراوژن قیام آب و آزادی تو خوزستان داغ که این چن روز گل کاشتن. دم همه شون گرم که تشنه‌لبن اما تشنة رپ‌ت‌پتو کردن نظامن. ملاحظه بفرمایین.
الشعب یرید اسقاط النظام
موشکاف: هاهاهاها. بعله، نظام ولایت باد کاشت، اینم طوفانش. تازه سونامی هم تو راهه. بیخود نیست این یارو از استبل نظام داره یقه جر میده.هاهاهاها.


آقایان واقعاً قضیه شوخی بردار نیست
تا کی باید منتظر بحران باشیم منتظر مشکلات باشیم منتظر این باشیم که دشمن بیاید ورود پیدا کند اغتشاش بشود
ما در بین رودخانه‌ها در بین سدها در بین منطقه‌یی که یک‌سوم آب کشور را دارد بی‌اب هستیم وضعیت ما وضعیت نگران‌کننده است دشمن دارد خوزستان پشت سر هم توطئه می‌چیند پشت سر هم دنبال این هستند که آنجا را به اغتشاش بکشانند


موشکاف:‌هاهاهاها. کم نگرانن که زیاد نیستن. چون مردم خوب میدونن که تا نظام ولایت هست، نه آب هست، نه برق هست. نه کار هست، نه نون هست و نه زندگی هست. بخاطر همینه که جز با رپ‌ت‌پتو کردن نظام راضی نمی‌شن. یهمی همون کابوس همیشگی عظی و شیخ فری و آخوند ماخوندا و پاسدار ماسدارای نظام. هاهاهاها.


خوزستان دارد له می‌شود دارد نابود می‌شود
سرمایه‌های اجتماعی در این هفته‌ها را نابود کردید خدا شما را نمی‌بخشد چون مردم را آزرده کردید تا جایی که همه شک کردند و بوی فتنه را احساس کردند چرا باید مردم به اینجا برسند؟
روحانی مصداق دقیقی از بی‌عهدی و بی مسئولیتی نسبت به استان خوزستان است باید از آن‌روز بترسد که آه و ناله سوزناک مادران دل شکسته خوزستانی و روستاییان خسارت دیده از بحرانها دامنش را خواهد گرفت و محیط زندگی‌اش را همانند محیط‌زیست خوزستان تباه خواهد نمود بداند مظلومیت نخل‌های زنده به گور شده خوزستان و اشک عشایر زجر کشیده کابوس زندگی‌اش خواهد شدمطالب مرتبط


موشکاف ۲۶تیر۱۴۰۰ ـ سلام ویژه هم تقدیم به بر و بچه‌های شیر خوزستان


آتش خوزستان با آب خاموش نمی‌شود

لطفا به اشتراک بگذارید: