یوسف کرمی گفت: کیمیا آبروی تکواندوی ایران است

علیرغم حملات شدید رسانه‌ها و نفرات حکومتی به کیمیا علیزاده ـ یوسف کرمی گفت: کیمیا آبروی تکواندوی ایران است


جنایات رژیم سفاک آخوندی پایانی ندارد. جنایتکاران حاکم بر میهنمان تاکنون بیش از ۴۰تن از هموطنانمان را در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان با شلیک مستقیم به سر و صورتشان به خاک و خون کشانده‌اند.


رژیم فاسد آخوندی که سرمایه‌های مردم ایران را خرج تروریسم و پر کردن جیب سرکردگان بی‌لیاقتش کرده است با وقاحت بی‌حد به سوخت‌برهای زحمتکش اجازه نمی‌دهد که با کارشان لقمه نانی برای زن و فرزندانشان تهیه کنند و بی‌شرمانه آنان را به گلوله می‌بندد. همان جنایتی که در حق کولبرهای زحمتکش در کردستان انجام می‌دهد.


برخی از محافل خارجی، که برای زنده کردن سیاست کثیف و شکست‌خوردهٔ مماشات لحظه شماری می‌کنند، این زحمتکشان را «قاچاقچی» نامیده‌اند؛ زهی بی‌شرمی!


ما ورزشکاران ایرانی این جنایت شنیع رژیم خون‌ریز آخوندی را قویاً محکوم می‌کنیم و با تمام وجود در کنار هموطنان بلوچمان قرار می‌گیریم و از آنها برای گرفتن حقشان حمایت می‌کنیم. هم‌چنین از شخصیتهای سیاسی و فرهنگی و ورزشی کشورمان و همهٔ هموطنانمان، می‌خواهیم که در حمایت از مردم رنج دیدهٔ سیستان و بلوچستان به ما بپیوندند.مطالب مرتبط


کیمیا علیزاده بی دلیل مهاجرت کرده است


ورزشکاران و قهرمانان ملی ایران کشتار مردم ستمدیده و بی‌گناه سیستان و بلوچستان توسط دیکتاتوری دینی آخوندها را محکوم می‌کنند

لطفا به اشتراک بگذارید: