افشاگری شورای ملی مقاومت: اطلاعات ۸ مرکز تحقیق و تولید پهپاد نظامی نظام آخوندی

نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشنگتن ـ اطلاعات ۸ مرکز تحقیق و تولید پهپاد نظامی و ارسال آن برای نیروهای تروریستی


واشنگتن‌تایمز ۱۴مهر۱۴۰۰ درباره کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا، افشای «به‌کارگیری پهپاد برای جنگ‌افروزی و تروریزم» توسط رژیم آخوندی نوشت: بر اساس اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط مخالفان ایرانی، رژیم مذهبی (حاکم) بر ایران در سالهای اخیر عملیات تولید هواپیماهای بدون سرنشین خود را افزایش داده و در حال حاضر (نمونه‌های) پیشرفته‌یی از پهپادهای مسلح را به‌گروه‌های شبه‌نظامی متحدش در سراسر خاورمیانه قاچاق می‌کند.


نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن «اطلاعات جدیدی» را در مورد دامنه و ماهیت برنامهٔ (رژیم) از جمله مجموعه‌یی از ۸مجتمع توسعه هواپیماهای بدون سرنشین را افشا کرد.


علیرضا جعفرزاده گفت: «در تولید (پهپادها) دو ارگان دخیل هسند؛ یکی وزارت دفاع و دیگری نیروی هوافضای سپاه پاسداران». او اطلاعاتی را که توسط مجاهدین خلق، در داخل ایران به‌دست آمده و گردآوری شده، منتشر کرد. به نظر می‌رسد این گروه دارای منابعی در عمق ارگانهای دفاعی (رژیم) ایران است.


مجاهدین خلق از اعتبار افشاگریهای قابل توجهی در مورد فعالیت‌های مخفیانه تسلیحاتی (رژیم) ایران، به‌ویژه برنامه‌های اتمی و موشکهای بالستیک، برخوردارند.


بر اساس اسناد منتشر شده توسط شورای ملی مقاومت، پرآور پارس متعلق به یک واحد تحقیقات هوانوردی دانشگاه سپاه پاسداران است و «پهپادها، هواپیماهای فوق سبک و هواپیماهای بدون سرنشین را کپی‌برداری می‌کند و هم‌چنین دوربین‌ها و سایر تجهیزات را بر روی هواپیماهای بدون سرنشین نصب می‌کند».مطالب مرتبط


در این فضای مجازی ایران را نشان می‌دهند ـ فکر می‌کنه فرداست که نظام سقوط می‌کنه


واشنگتن‌تایمز: اپوزیسیون ایران گفت رژیم ایران تکنیک پهپادها را برای شبه‌نظامیانش قاچاق می‌کند


لطفا به اشتراک بگذارید: