موشکاف ۱۲آبان۱۴۰۰ ـ این روزا تو استبل نظام، یارو شیخ فریو بردن زیر مشت و لگد

این روزا تو استبل نظام، یارو شیخ فریو بردن زیر مشت و لگد ـ موشکاف ۱۲آبان۱۴۰۰


موشکاف: یه سلام گرم و صمیمی، تقدیم به همة دوستان و یاران جدید و یاران قدیمی! هاهاهاها. ایشالا که سرحال و سرزنده باشین. عرض کنم خدمت شما سروران که این روزا تو استبل نظام، یارو شیخ فریو بردن زیر مشت و لگد. حالا نزن کی بزن.هاهاهاها.


تمامی موارد بیان شده فوق نشانگر عدم مدیریت صحیح ستاد ملی مبارزه با کرونا توسط شخص رئیس جمهور آقای روحانی است در ستاد ملی کرونا اعضا فقط اظهارنظر می کنند اما رأی گیری نمی شود و رئیس جمهور فقط جمع‌بندی می‌کند رئیس جمهور هر طور که بخواهد جمع بندی می کند و تصمیم نهایی با ایشان است .لذا از آنجاییکه تصمیمات و اقدامات متناقض و غیر کارشناسانه وحتی ترک فعل های صورت گرفته توسط ایشان منجر به فوت هموطنان عزیز و صدمات عدیده جانی، مالی و روحی برای مردم شده و نهایتاً نارضایتی شدید مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نموده است لذا لازم است برخورد قاطعانه و قانونی با ایشان صورت گیرد.


موشکاف:‌ دددی‌دی! اینا رو تازه کشف کردین؟هاهاهاها. ضمنا چرا خود عظی رو نمی‌گین که گفت کرونا چیزی نیست؟ چرا عظما رو نمی‌گین که گفت کرونا میتونه فرصت و نعمت باشه؟ چرا عظی رو نمیگین که ورود واکسنو ممنوع کرد؟ هاهاهاها. حالا لگد بعدی که نثار شیخ فری شد. هاهاها.

یکی از گناهان نابخشودنی دولت قبل پودر کردن سرمایه مردم مظلوم است که تورم، بیکاری و سایر مشکلات معیشتی امانشان را بریده بود و با خودخواهی روحانی فرصت سهامداری مردم و حتی تغییر کلی سیستم بانک محوری به بورس‌محوری، اقتصاد برای دهه‌ها از بین رفت و میراث بی‌اعتمادی بدی را نیز برای مردم به جا گذاشت.

موشکاف: هاهاهاها. اینا رو گفتن و گزارش کمیسیون بهداشت و لایحه‌های تحقیق و تفحص حول بورس و ارز ۴۲۰۰تومنی و تصویب کردن.هاهاهاها. حالا عربده می‌کشن که یارو شیخ فریو باید محاکمه کرد. هاهاها. البته که باید محاکمه‌اش ، هم شیخ‌فریو، هم عظمارو و هم خبیثی رو.هاهاهاها. اونم چه محاکمه‌ای. جانمی جان! محکمة عدل مردم.هاهاهاها. حالا یارو رو داشته باشین که پنبة خبیثی‌رم می‌زنه.هاهاهاها.مطالب مرتبط


موشکاف ۱۱آبان۱۴۰۰ ـ عظی داره آخرین زوراشو تو همدستی با کرونا می‌زنه


«مچ‌گیری» مجلس ارتجاع از «آخوند روحانی» یا در بردن آخوند رئیسی (؟!)

لطفا به اشتراک بگذارید: