موشکاف ۱۸دی۱۴۰۰ ـ  خبیثی می‌خواد با حرف درمانی نظام جر و واجرشونو کوک بزنه

خبیثی می‌خواد با حرف‌ درمانی نظام جر و واجرشونو کوک بزنه ـ موشکاف ۱۸دی۱۴۰۰


موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همة دوستان و رفقای با صفا و با مرام! عارضم به حضورتون که یارو خبیثی می‌خواد با حرف‌درمانی نظام جر و واجرشونو کوک بزنه، اما حرف زدن هم که بلد نیست، سوتی میده در حد لالیگا، نمونه‌اش وعدة رشد هشت درصدی. طوری که یارو خالیباف هم به ریشش می‌خنده. هاهاها.


محمدباقر قالیباف – رئیس مجلس ارتجاع – ۱۶ دی: امروز در کشور ما ظرفیت ها به گونه ای است که با همه مشکلات تحریمی می توانیم به شرایط ثبات اقتصادی رسیده و رشد اقتصادی هم داشته باشیم البته من ادعای رشد ۸ درصدی ندارم اما رشد ۲ الی۳ درصدی باثبات اقتصادی در یک قدمی ما است و این ظرفیت در کشور وجود دارد ولی متأسفانه باور در بعضی از مدیران وجود ندارد.


موشکاف: هاهاهاها. اول به خبیثی میگه غلط نکن، هشت درصد واقعی نیست، دو سه درصد، دو جمله بعد، به خودش هم میگه غلط نکن، حتی تو خود نظام هم کسی این خالی‌بندی رو باور نمی‌کنه.هاهاها. حالا پوشال‌بافی شیخ پشمک نظام. هاهاها.

آخوند علم‌الهدی – ۱۷ دی : این که یک عده آدمهایی که یا مزدور دشمن هستند یا ناآگاهانه در زمین دشمن بازی می‌کنند تو این فضای مجازی هی شروع کنند سیاه‌نمایی کردن دلار مان چنین شد شکم مان چنان شد ارز مان چنان شد هی سیاهنمایی می‌کنند شمافکر کردید که خب اینها که به نفع دشمن دارند این حرف را می‌زنند و اینگونه به نفع دشمن دارند آبروی این نظام را می برند در فضای مجازی اگر بنا شد یک روزی دشمن مسلط شد دیگه اون روز دنیای آبادی دارید؟ دلار ارزانی دارید؟ شکم سیری دارید؟


موشکاف: هاهاهاها. این حروم لقمه سر تا پاش شکمه، بعد به مردم می‌گه در فکر شکمشون هستن و دنبال آبروی نظامه! هاهاهاها. کدوم آبرو! همه می‌دونن که کفگیر نظام همچین خورده ته دیگ که حتی توان افزایش حقوق سگ و سیله‌هاش تو قضاییة جلادان رو هم نداره.هاهاهاها.
مهدی طغیانی – عضو مجلس ارتجاع – ۱۵ دی: تورم شدیدی که در این چند سال با آن مواجه بودیم قدرت خرید همه کارکنان دولت را کاهش داده همه کارکنان دولت الان مشکل معیشتی دارند اما مگر بقیه مردم که کارکنان جز کارکنان دولت نیستند دچار مشکل نیستند؟ ما نباید کاری انجام بدهیم که یک قشر را جدا کنیم تازه از بین کارکنان دولت هم یک قشرشان را جدا کنیم و بگوییم اینها مشکل دارند
این دومینوهای تبعیض‌آمیز آخر و عاقبت ندارد آخر و عاقبتش را من به شما می‌گویم فروپاشی نظام مالی دولت است!


موشکاف: هاهاهاها. میگه اگه حقوق یه سری رو اضافه کنیم، باقی کارمندای دولت چنان بر سرشون آوار میشن که نظام شون میره تا فروپاشی.هاهاهاها. البته چه اضافه بکنن و چه نکنن مسیر همینه. دومینو وار می‌افتن، می‌افتن افتادنی! و رپ‌ت‌پتویینا! هاهاهاها. مرحمت زیاد.مطالب مرتبط


موشکاف ۱۷دی۱۴۰۰ ـ  آتیش زدن به مترسک سلیمانی چنان آتیشی به جون عظما و سگ و سیله هاش انداخت


نمای روز ـ وقتی رئیسی صورتش را با سیلی سرخ می‌کند!

لطفا به اشتراک بگذارید: