موشکاف ۲۸دی۱۴۰۰ ـ  دم همه‌تون گرم! قربون صفای وجودتون که چشم دوستان روشن و چشم دشمناتون کور

دم همه‌تون گرم! قربون صفای وجودتون که چشم دوستان روشن و چشم دشمناتون کور ـ موشکاف ۲۸دی۱۴۰۰


موشکاف: رفقا! دوستان! سلام! بنازم به گلریزانتون که عطر گلاش همه جا رو گرفته! اما از اون طرف نفس عظما رو تو سینه‌ش حبس کرده! دم همه‌تون گرم! قربون صفای وجودتون که چشم دوستان روشن و چشم دشمناتون کور! هاهاهاهاها. همون آخوندا رو میگم که آه و فغانشون از کارای شما تو فضای مجازی به هواست.هاهاهاها.


‌آخوند رضا نوری – ۲۴ دی:‌ امروز بسیاری از رسانه ها و فضای مجازی دنبال این هستند که این غیرت را از بین ببرند می‌خواهند جوانان را بی‌غیرت کنند غیرت نسبت به مراجع تقلید را به علم و عالم را با مطالب مسمومی که تو فضاهای مجازی می‌گذارند می‌خواهند از بین ببرند می‌خواهند غیرت نسبت به ارزشهای متعالی جامعه اسلامی را از بین ببرند مواظب باشیم مواظب این فضاهای مجازی باشیم این فضای مجازی غیرت کش است نابود کنده غیرت جوان مسلمان ماست


موشکاف: هاهاهاها. اولندش که اوج غیرت جووناس که دست عظی و خبیثی و سگ و سیله‌هاشونو تو فضای مجازی رو می‌کنن. دوما! یارو روش نمیشه بگه بسیجیا دارن شر و شر می ریزن! میگه فضای مجازی غیرت جوون مسلمونو می‌کشه. هاهاهاها. اما این یارو رو داشته باشین که یه ریزه ترس و لرزشونو بیشتر رو می‌کنه. هاهاهاها.
آخوند نصیر حسینی – ۲۴ دی: این فضای مجازی هم که یک بستر تاخت و تاز شده کوچکترین مسأله در یک گوشه‌یی اتفاق می‌افته در عرض چند ثانیه تو فضا می چرخه گاهی وقت خودش مروّج فرهنگ خشونت است رفتارهای خشونت‌آمیز است ترویج می‌کند باید مراقب باشیم باید مواظب باشیم
موشکاف: واواوای‌وای‌وا! خشونت!هاهاهاهاها. بعله، اون یارو زائری می‌گفت از تاکسی انداختنش بیرون و بهش تف کردن، یارو میبدی می‌گفت طلبه‌ها از ترس مردم، دیگه با عبا عمامه نمی‌رن تو انظار عمومی، این یکی هم می‌ترسه که رب و روبشونو تو خیابون یکی کنن.هاهاهاها. اما درد که فقط گوشمالی آخوندا نیست، می‌ترسن کل نظامشونو گوشمالی بدن و نقش زمین کنن.هاهاهاها.


روزنامة حکومتی ابتکار – ۲۷ دی
فضای مجازی بر خیمه رسانه های رسمی می کوبد!
وقتی دشمن دارد به تاخت به سوی شما می آید و تیغ آخته در هوا می چرخاند و فرق سرشما را هدف گرفته است، ... با همه توان و سرعت به دفاع برخاستن را اقتضا می کند. به ویژه که می دانیم اگر به ما برسد، به ضربتی ما را خواهد انداخت... و به خاک مذلت خواهد نشاند.


مطالعه فضای موجود رسانه ای و تامل در ایلغار فضای مجازیِ غیر خودی و آلوده که بوی آلبانی ... دارد، به ما می گوید، رسانه های رسمی، باید ... گاه هم به شتاب هرچه تمامتر بر دشمن بتازند.


فضای مجازی با این شتاب که می آید، نه تنها خیام شان را فتح خواهد کرد که گلیم پاره باقی مانده از دوران اوج شان را هم از زیر پایشان خواهد کشید، همین!


موشکاف: هاهاهاها. یارو! اوج شتاب نظام ولایت همینه! این ماشین مشتی مندلی، دیگه نه بوق داره نه صندلی! همه چیش وا رفته! آچار کشیش هم نمیشه کرد! هاهاهاها. هاهاهاها. اما بنازم دشمنای برانداز رو که امان آخوندا بریدن و همین روزاس که گلیم پاره پوره و نخ نمای ولایت رو هم از زیر پاشون بکشن و رپ‌ت‌پتویینا.هاهاهاها. مرحمت زیاد.مطالب مرتبط


موشکاف ۲۷دی۱۴۰۰ ـ  سلام گرم و صمیمی تقدیم به همه شما همیاران سیمای آزادی


گزیده‌ای از گلریزان همیاری با سیمای آزادی - سیمای آزادی پیام‌رسان کانون‌های شورشی

لطفا به اشتراک بگذارید: