موشکاف ۲۳اردیبهشت۱۴۰۱ ـ یه سلام مخصوص به مردم و جوونای شیر دزفول و ماهشهر و ایذه، اندیمشک و شهرکرد دارم

یه سلام مخصوص به مردم و جوونای شیر دزفول و ماهشهر و ایذه، اندیمشک و شهرکرد دارم ـ موشکاف ۲۳اردیبهشت۱۴۰۱
موشکاف: سلام به رفقای با مرام خودم. موشکاف امروز رو با یه دست مریزاد اساسی به مردم و جوونای شیر دزفول و ماهشهر و ایذه، اندیمشک و شهرکرد شروع می‌کنم که اساسی گل کاشتن و فک عظما و رئیسی رو آوردن پایین:

خیزش مردم دزفول، ماهشهر و ایذه ـ۲۱اردیبهشت ۱۴۰۱
شعارهای مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر رئیسی

موشکاف: دمتون گرم! ایوالله که حال عظما و خبیثی جلاد رو اساسی گرفتید. یه درود ویژه هم تقدیم معلمای با مرام می‌کنیم که توی ۲۰استان بلند شدن و یه کف گرگی اساسی نثار فیس عظما کردن:

تظاهرات سراسری معلمان در بیش از ۳۳شهر در ۲۰استان ـ ۲۲اردیبهشت ۱۴۰۱
معلم بپاخیز برای رفع تبعیض- دشمن ما همینجاس دروغ میگن آمریکاس

موشکاف: جالب اینجاس که یه روز قبل از تظاهرات معلما، عظما یه نمایش مسخره ترتیب داد و یه عده بسیجی رو به اسم معلم دور خودش جمع کرده بود تا براشون از این روضه‌ها بخونه:

دیدار خامنه‌ای با جماعت موسوم به معلمان ۲۱اردیبهشت ۱۴۰۱
ما توقّعات زیادی را متوجّه آموزش و پرورش می‌کنیم و از آموزش و پرورش می‌خواهیم برای اینها برنامه‌ریزی کنند؛ [امّا] شما معلّمین منتظر نمانید؛ منتظر نمانید. شماها با ابتکارات شخصی خودتان خیلی کارها می‌توانید انجام بدهید.
موشکاف: بیخود نیست که مردم بهت میگن ولی وقیح! از اون طرف حق معلما رو هپلو هپو می‌کنی از این طرف بهشون می‌گی منتظر نمونید؟ معلومه که معلما منتظر نمی‌مونن. میان تو خیابون میزنن دک و دنده‌ات رو خورد می‌کنن. یادمون نرفته که خبیثی هم می‌گفت اگه حق معلما رو بدیم مال بقیه رو چیکار کنیم؟

گفتگوی تلویزیونی آخوند رئیسی ـ ۵بهمن ۱۴۰۰
مثلا اگر معلم مشکل داره که الآن مشکل نداره، ۸سال است مشکل داره، ۱۰سال است مشکل داره، خب از همان وقت باید بررسی می‌شد یا بازنشستگان یا نمی‌دانم کارمندان یا کارگران، همه این اقشار اینها اقشار مختلفی هستند که، و اینها وقتی که می‌گویند ما حقوقمان کفایت نمی‌کند، حق هم می‌گویند، درست هم هست، چون میزان دریافتی‌شان معلوم است، میزان خرج زندگی هم معلوم‌است، این هم درست است. خب حالا چکار باید کرد.

موشکاف: هر غلطی که می‌تونستید رو تا حالا کردید. الآن دیگه هیچ راهی براتون نمونده. اما مردم خوب میدونن چیکار کنن.

سایت حکومتی روز نو ـ ۱۹اردیبهشت ۱۴۰۱
اعتراض‌هایی که در حال حاضر در بستر فضای مجازی و بعضاً در خیابان‌ها بیان می‌شود و تکرار این شرایط به مرور زمان، جامعه را به سمت و سوی اتفاق‌هایی سوق می‌دهد، خشمی که بروز آن ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری داشته باشد.

موشکاف: بله تبعاتش خیلی جبران ناپذیره. اون چنان خشمی تو جامعه ذخیره شده که اون سرش ناپیداس. ملت تا این نظام رو رپتو پتو نکنن دست بردار نیستن. و این کارم شروع کردن! رفقا صدای سونامی رو که هی داره نزدیک میشه میشنفین؟ مرحمت زیاد.مطالب مرتبط
موشکاف ۲۱اردیبهشت۱۴۰۱ ـ تبریک به شیرهای کانونای شورشی و اشرف نشونایی که از این سر دنیا تا اون سر دنیا حاضرن
خیزش و اعتراضهای مردمی در اهواز، ایذه، شهر کرد، دورود، جونقان، تهران و اندیمشک در اعتراض به گرانی
لطفا به اشتراک بگذارید: