موشکاف ۲۱مرداد۱۴۰۱ ـ ناگهان فیل عظما یاد هندستون کرد و هوس ماهواره پرونی به سرش زد

ناگهان فیل عظما یاد هندستون کرد و هوس ماهواره پرونی به سرش زد ـ موشکاف ۲۱مرداد۱۴۰۱
موشکاف: سلام به همه رفقای با مرام. تو روزایی که سر گاو ولایت تو خمره اتمی‌ گیر کرده و ملت هم شب و روز در حال لوله کردن خبیثی تو کف خیابونن، به ناگهان فیل عظما یاد هندستون کرد و هوس ماهواره پرونی به سرش زد.

خبرگزاری ایرنا ـ ۱۲مرداد

روابط عمومی سازمان فضایی ایران گفت: ماهواره خیام، ماهواره سنجش از دور و متعلق به جمهوری اسلامی ایران است. تمامی فرامین مربوط به کنترل و بهره‌برداری از آن از روز اول و بلافاصله پس از پرتاب توسط کارشناسان ایرانی مستقر در پایگاههای فضایی متعلق به وزارت ارتباطات در خاک ایران انجام و صادر خواهد شد.

موشکاف: خبیثی هم که اصلاً نمیدونه ماهواره با گهواره چه فرقی داره، از هول حلیم اقتدار افتاد تو دیگ و شروع کرد به خالی بندی:

آخوند رئیسی در جلسه هیأت دولت ـ تلویزیون رژیم ـ ۱۹مرداد

رئیس‌جمهور با اشاره به در مدار قرارگرفتن ماهواره خیام گفت دریافت پیام اقتدار آفرین است. آقای رئیسی با قدردانی از مهندسان هوا فضا گفت دولت سیزدهم بنا دارد عقب‌ماندگیها در زمینه هوا فضا را جبران کند.

موشکاف: هنوز جوهر خالی بندی خبیثی خشک نشده بود که سفارت روسیه در تهران یه پست اینستاگرامی گذاشت و با یک فقره پشت پا زدن به عظما، بادکنک اقتدار ولایت رو ترکوند:

پست اینستاگرامی سفارت روسیه در تهران:

‌ نمایندگان ایران از پایگاه فضایی بایکونور برای مشاهده پرتاب ماهواره سنجش از راه دور خیام که توسط شرکتهای روسی به سفارش طرف ایرانی ساخته شده بود. بازدید کردند

موشکاف: هاهاها... . قربون عمه تون برید با این نگاه رو به شرقتون. می‌خواستید تو این وضعیت به بسیجیا دل بدید و برای خالی بندی دانش بنیان عظما بازارگرمی کنید اما حسابی بز آوردید. بعد هم خبر پا در آورد و رسانه‌ها چیزای دیگه‌ای رو کردن:

واشنگتن پست ـ ۱۳مرداد

بنا‌به گفتهٴ مقامات امنیتی غربی که با موضوع آشنا هستند، یک ماهوارهٔ جدید که روسیه هفتهٔ آینده برای ایران آمادهٴ پرتاب به فضا می‌کند توان تهران برای جاسوسی روی اهداف نظامی در سراسر خاورمیانه را به میزان زیادی افزایش خواهد داد، ولی اول مسکو قصد دارد از این ماهواره در راستای تلاش‌های جنگی خودش در اوکراین استفاده کند.

موشکاف: وقتی بوی گند قضیه کشیده شدن پای رژیم تو جنگ اوکراین وردست روسیه همه جا پیچید، اون وقت طبق معمول عظما دنده عقب گرفت و ماله کشا دست به کار شدن:

سالاریه رئیس هوافضای رژیم ـ تلویزیون رژیم ـ ۱۹مرداد

رئیس هوافضا گفت طراحی ماهواره خیام در داخل انجام گرفت اما ساخت آن در روسیه انجام گرفت آقای سالاریه در یک نشست خبری که در پایگاه فضایی ماهدشت برگزار شد گفت ما بر کل روند طراحی نظارت داشتیم و اگر ابهامی هست طرف روسی باید پاسخگو باشد.

موشکاف: د د دی دی دی! روسیه باید پاسخگو باشه؟! میخوای یه چیز دیگه بگه آبروتون بیشتر بره؟ هاهاها. خلاصه که رفقا. عظما از این خالی بندیها به جایی نمیرسه. بادکنک دانش بنیان خیلی وقته ترکیده. الآن دور دور آتش بنیان مردم و بر و بچه‌های شیر کانونهای شورشیه. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط
موشکاف ۱۹مرداد۱۴۰۱ ـ عظما همچنان مشغول بازی موش و گربه اتمیه
ماهواره خیام؛ کرونایاب جدید نظام!
لطفا به اشتراک بگذارید: