توسعه ایرانی : …رهبر بعدی باید در آستین باشد

رهبر بعدی باید در آستین باشد...شایعات و خبرهای مربوط به مرگ خامنه‌ای و تشبثات مذبوحانه برای نشاندن و جانشینی بچه اش در مسند ولایت فقیه! ـ توسعه ایرانی
همزمان با زمینه‌سازیهای موروثی کردن ولایت و اخبار بیماری خامنه‌ای

آخوند طاها محمدی عضو خبرگان:

خامنه‌ای دو بار گفت اصل رسالت خبرگان

این است که اگر برای رهبر اتفاقی افتاد رهبر بعدی را در آستین داشته باشند

سال ۶۸ (مجاهدین) اعلام کردند هر وقت رسانه‌ها بگویند خمینی از دنیا رفته کد حمله به ایران است

آخوند هاشم‌زادهٔ هریسی، عضو خبرگان ارتجاع: این که در این دوره اعضای مجلس خبرگان برخلاف دوره‌های گذشته به دیدار رهبری نرفتند دلیل خاصی نداشت. برای راحتی و وقت ایشان این دیدار انجام نشد.

سایت حکومتی جماران ۲۱شهریور ۱۴۰۱: طاهامحمدی: ما که خبر نداریم، احیاناً اگر اتفاقی افتاد، بزرگترین دغدغه خبرگان این است که در میان همه علمای امت، شایسته‌ترین از هر نظر را انتخاب کنند که کشتی (نظام) در این دریای متلاطم بدون سکاندار نماند.
گزارشهایی از ایران می‌رسد مبنی بر این‌که خامنه‌ای به‌شدت بیمار و در حال مرگ بر اثر سرطان است که یک خلأ قدرت بر جای می‌گذارد. وی ظاهراً از سرطان پیشرفته رنج می‌برد.

در چند ماه گذشته پسرش مجتبی خامنه‌ای که آیت‌الله نیست و بنابراین از نظر فنی نمی‌تواند رهبری رژیم را از پدرش به ارث ببرد، به‌دلیل بیماری پدرش، اعطای این عنوان به او تسریع شد.

این منبع به‌نقل از یک کارشناس خاورمیانه انجمن هنری جکسون گفت درگیریهای داخلی بعد از مرگ خامنه‌ای ممکن است به فروپاشی کل رژیم منجر شود.

اکسپرس افزود: فروپاشی رژیم تأثیر زیادی بر امور بین‌الملل خواهد داشت، زیرا برنامه اتمی آن از زمانی که دونالد ترامپ چند سال پیش آمریکا را از توافق خارج کرد هنوز حل نشده است.

جیسون برادسکی مدیر سیاست‌گذاری یوآنی اتحاد علیه اتمی شدن رژیم ایران نوشت: توئیتر پر است از شایعات در مورد فوت یا ناتوانی خامنه‌ای، اما من هیچ مدرکی ندیدم که این اتفاق افتاده باشد.

مطالب مرتبط
توسعه ایرانی: تنها «بمب» نجاتمان خواهد داد!..؛ بمب اتمی،چیزی که قبل از هرچیز خود آخوندها را از بین میبرد!
زمینه‌سازی برای موروثی کردن ولایت و اخبار بیماری خامنه‌ای
لطفا به اشتراک بگذارید: