موشکاف ۲مهر۱۴۰۱ ـ ایران شعله‌ور ایران شورشی ایران جنگنده

ایران شعله‌ور ایران شورشی ایران جنگنده ـ موشکاف ۲مهر۱۴۰۱
موشکاف: سلام و صد سلام به همه رفقای قیام‌آفرین و دوستان شورشی. دمتون گرم. دستمریزاد. این روزا عجب دماری از روزگار عظما درآوردید. عجب طوفانی بپا کردید. ایران نگو آتیشفشون بگو. ایران نگو قبرستون نظام ولایت بگو... قبل از هر موشکافی ای چند صحنه از قیامو با هم ببینیم چشم و دلمون روشن بشه.

موشکاف: درود و هزار درود! عجب قیامی! بیخود نیست که عظما از ترسش رفت نشست وسط یه مشت پاسدار هراسون و یک کلمه از این قیام نگفت. به جاش تا دلتون بخواد درباره جنگ اراجیف به هم بافت. امروز می‌خوام یه مچ‌گیری اساسی راه‌بندازم. اول این تیکه از روضه‌های عظما رو گوش کنید:

ولی‌فقیه ارتجاع ـ ۳۰شهریور

یک عده‌یی شروع کنند به تبلیغات که آقا چرا جنگ کردید با عراق! انگاری ما لشکر کشی کردیم رفتیم عراق را فتح کنیم اصلاً چنین چیزی نبود! یا چرا بعد از فتح خرمشهر رفتید عراق را و جنگ را ادامه دادید می‌خواستید جنگ را تعطیل کنید. خوب ما خوشبختانه یعنی حالا از یک نظر خوشبختانه حادثه تلخی که در حمله آخر جنگ اتفاق افتاد ما قبول کردیم امام قبول کردند قطعنامه رو بنده هم به‌عنوان رئیس‌جمهور اعلام کردم و به سازمان ملل گفتم بعد قضیه مرصاد شروع شد در غرب کشور.

موشکاف: آخه چرا جفنگ می‌گی عظما؟‌ اگه گاوگیجه گرفتی خب بگو گاوگیجه گرفتم این اراجیف چه می‌گی؟ این همه بی‌ربط رو چطوری به هم ربط میدی؟ آخه آزادی خرمشهر مال سال۶۱ بود. امامت زهر آتش‌بس رو سال۶۷ سرکشید. این شیش سال وسطش رو چیکار کردی؟ دوماً لرزهٴ سرنگونی فروغ جاویدان چه ربطی به جنگ عراق داره، خودتم می‌گی بعد زهرخوری امامت بود.

ولی‌فقیه ارتجاع‌ ـ ۳۰شهریور
اگر دفاع مقدس نبود سپاه ممکن بود حتی جسم سپاه و پیکره سپاه هم باقی نماند مثل سرنوشت کمیته‌ها مثلا یک چنین چیزی پیدا بکند.

این اقتدار تا وقتی است که نیروهای مسلح حرکت پیش رونده خودشان را با همان شتابی که دارد حفظ کند یعنی بایستی از دشمن عقب نمانند. ما البته تا امروز خیلی خوب حرکت کردیم.

موشکاف: هاهاها این هم از نتیجه‌گیریش! ظاهراً عظما از همه بهتر میدونه که تق پاسداراش دراومده و حسابی فشل شدن. می‌خواد برا پاسدارای ریزشی‌اش روضهٴ اقتدار بخونی که یه‌ذره بهشون امیدواری بده، اما پرت‌وپلا می‌گه. کجای کاری عظی؟ ملت کف خیابون خودت و سپاهت رو رپتو پتو می‌کنن. هاهاها. مرحمت زیاد دوستان!


مطالب مرتبط
موشکاف ۱مهر۱۴۰۱ ـ عجب دماری از روزگار عظما درآوردید
رادیکالیسم قیام و شکستن طلسم ترس
لطفا به اشتراک بگذارید: