رسانه‌های بین‌المللی گفتند: در ایران داوود جالوت را پایین می‌کشد!

در ایران داوود جالوت را پایین می‌کشد! ـ رسانه‌های بین‌المللی گفتند ـ ۱۶مهر۱۴۰۱
سازمان مجاهدین خلق تأکید کرد که تظاهرات در ۳۱ استانداری و بیش از ۱۷۲شهر، با شهادت حداقل ۴۰۰شهید و دستگیری بیش از ۲۰۰۰۰نفر ادامه دارد و مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی جنگنده و صبور هستند.

ایرانیان در خیابانهای تهران تظاهرات کردند و از جوانان دیگر خواستند به این اعتراض بپیوندند و وسائل نقلیه و خودروها به نشانه همبستگی بوق می‌زدند و جوانان در منطقه سعادت آباد با سر دادن شعار مرگ بر دیکتاتور دست به تظاهرات زدند و همین شعار در خیابان مرکزی ولی عصر (عج) (نیز) طنین‌انداز شد.

وبسایت مکه - مکه المکرمه بخشی از پیام حدیث نجفی را منتشر کرد و نوشت: بعد از این‌که همه چیز تغییر کرده است و بعد از گذشت سالیان، من امروز به‌خاطر شرکتم در این اعتراضات خوشحالم. این سخنان حدیث نجفی (٢٢ساله) بی‌گناه است که قبل از شرکت در یکی از اعتراضاتی که هر روز بر علیه رژیم آخوندی در استان کرج برگزار می‌شود، در یک کلیپ ویدئویی بر روی تلفن همراه خود ضبط کرده است. اما این بار دیگر برنگشت و با گلوله‌های سپاه پاسداران و بسیج که فرقی بین زن و کودک و بزرگسال قائل نیست، کشته شد...

عفو بین‌الملل اعلام کرد که به حدیث نجفی از فاصله بسیار نزدیک گلوله‌های واقعی شلیک شده و او از ناحیه صورت و گردن و سینه مورد اصابت قرار گرفته است...
رویترز روز شنبه ۱۶مهرماه در گزارشی از بیست و سومین روز قیام سراسری مردم ایران که با استمرار اعتراضها و اعتصابها همراه است نوشت: دانش‌آموزان سقز با سردادن شعار مرگ بر دیکتاتور به خیابان آمدند.

ایران داوود جالوت

مطالب مرتبط
قیام سراسری برای آزادی: دانش‌آموزان سنگ تمام گذاشتن!
رویترز: دانش‌آموزان سقز با سردادن شعار مرگ بر دیکتاتور به خیابان آمدند + فیلم
لطفا به اشتراک بگذارید: