بیش از ۳۰۰نفر در دو ماه کشته شدند چون دشمن را از خودی تشخیص ندادیم

فرمانده هوا فضای سپاه گفت: بیش از ۳۰۰نفر در دو ماه گذشته کشته شدند چون دشمن را از خودی تشخیص ندادیم ـ ۱۱آذر۱۴۰۱
پاسدار حاجی‌زاده سرکرده هوافضای سپاه پاسداران خامنه‌ای ۷آذر ۱۴۰۱

باید برداشت‌مان از دشمن یکسان باشه، یک عده‌یی آمریکا را دوست می‌دارند یک عده‌یی به پیام و پیغام و خواسته فراخوان عربستان سعودی لبیک می‌گویند، یک عده‌یی منافقین را به جای این‌که جلاد بدانند اینها را به‌اصطلاح مظلوم میدانند خب مسلم است نمیشه این باید برداشت یکسان داشته باشیم.

چند روز پیش با یک تعدادی از عزیزان دبیرستانی جلسه داشتم من سؤال کردم، گفتم منافقین چقدر از ما ترور کردند؟ نمی‌دانم نمی‌دانند بعد یکی‌شان دیگه همه اینها را صحبت کردیم یکی دستش را بلند کرد گفتش که ما چرا انتخابات نداریم؟ سردار چرا انتخابات نداریم؟ گفتم دخترم چرا انتخابات نداریم ما انتخابات داریم ما برای ریاست‌جمهوری انتخابات داریم برای مجلس گفت نه برای نظام!

شما نگاه بکنید چقدر سلاح توی این این اعتراض بود؟ یا این‌که سلاح این‌همه آمد بیرون این‌همه تیراندازی این‌همه کشته شدند از یعنی کشته‌سازی کردند همین الآن همین امروز صبح خبری که به من دادند توی اصفهان رفتند درب خانه یک بسیجی با کلت زدند.

می‌گوییم اغتشاش و ترور و ببینید یک اتفاقی افتاد کشور ما یک اعتراضی شروع شد ولی منافقینی که در دهه۶۰ کار سیاسی می‌کردند بعد آمدند با اعلام دیگه وارد جنگ فاز مسلحانه شدند اعلان کردند آمدند وارد جنگ مسلحانه شدند امروز بدون اعلان این اتفاق داره می‌افته این را باید متوجه باشیم چه شرایطی است اونی که دیگه می‌آید کوکتل مولوتف در می‌آورد و اسلحه می‌آورد چاقو در می‌آورد این‌که دیگه اعتراض نیست این دعوای خانوادگی نیستش این جنگ است.


مطالب مرتبط
خامنه‌ای : هر اغتشاشگری هر تروریستی باید مجازات بشه
پاسدار حاجی‌زاده: مجاهدین در دهه ۶۰ اعلان کردند وارد جنگ مسلحانه شدند، امروز بدون اعلان این اتفاق دارد می‌افتد
لطفا به اشتراک بگذارید: