مأمور پناهنده شده اطلاعات: ولی فقیه از تظاهرات جاری بسیار ترسیده است

ولی فقیه از تظاهرات جاری بسیار ترسیده است ـ مأمور پناهنده شده اطلاعات فاش کرد ـ ۴دی۱۴۰۱
تلویزیون شبکه ۲ رژیم فغان و فریاد کرد که «وزیر سابق امور خارجه و همین‌طور وزیر سابق بازرگانی آمریکا بدون اشاره به نقش مجاهدین در ترور ۱۷هزار نفر از ما مدعی شدند با انتخاب رجوی به‌عنوان رئیس جمهور جامعه آزاد و دمکراتیکی در ایران شکل خواهد گرفت».

تلویزیون شبکه خبر رژیم هم در گزارشهای متعددی که پخش کرد مهره اطلاعات آخوندها و از شکنجه‌گران دهه۶۰ در مشهد (جواد هاشمی نژاد) را به صحنه آورد و از او پرسید: «شما مسئول انجمنی هستید که ترور ۱۷هزار نفر به‌دست مجاهدین را پیگیری حقوقی می‌کند. این‌که مسئولان سابق آمریکایی می‌گویند (رهبر مجاهدین) رئیس‌جمهور ایران شود به‌نظر شما چه پیامی دارد؟» مأمور اطلاعات هم جواب داد: «این کاملاً نشان میدهد که آزادی‌هایی که آمریکاییها می‌گویند دریچه‌اش تروریسم است... و الآن اشاره فرمودید تو همین فیلمی که نشان داده شد درست هم هست که بخش مهمی از کنگره آمریکا از مجاهدین حمایت می‌کنند یعنی تکلیف سیاستمداران و آمریکاییها را کاملاً دارد روشن می‌کند در اروپا هم به همین شکل».

خلیفهٔ موشک خوردهٔ ارتجاع پاسدار قاآنی سرکردهٔ نیروی تروریستی قدس و جانشین قاسم سلیمانی ملعون را هم به‌میدان فرستاد و پاسدار نامبرده عمق سوزش رژیم و جنون گاوی ولی‌فقیه علیه مجاهدین و مقاومت ایران را با فحاشی و بیرون ریختن درون‌مایهٔ کثیف پاسداری خود به‌نمایش گذاشت.

سراسیمگی خبرگزاریها و وزیر خارجه رژیم به‌دنبال کنفرانس واشنگتن و سوز و گدازهای هماهنگ شبکه‌های مختلف تلویزیون حکومتی و عربده‌های سرکرده نیروی تروریستی قدس-که به‌طور خاص تحت‌امر بیت‌العنکبوت خامنه‌ای هستند- بیش از هر چیز، نشاندهندهٔ تعادل برهم خورده خلیفه درمانده و شدت و ابعاد وحشت آخوندها از مجاهدین و کانون‌های شورشی در بحبوحه قیامی است که، به‌رغم اعدامها، با خشم و خروش و آتش اوج تازه‌یی گرفته است.


مطالب مرتبط
کریسمس و سال ۲۰۲۳ بر هموطنان مسیحی مبارک
ترس خامنه‌ای از مجاهدین برای چیست؟
لطفا به اشتراک بگذارید: