طنز خنده دار کاظم سلاخ و حقوق بشر

مقاومت ایران استقبال معاون وزیر خارجه رژیم آخوندی از یکی از قاتلان محکوم شده در دادگاه میکونوس را آشکار شدن این حقیقت دانست که مقامات این رژیم از صدر تا ذیل درگیر تروریسم و آدمکشی هستند.

متن اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت که امروز منتشر شد از این قرار است: به گزارش خبرگزاری حکومتی ایرنا روز گذشته علی باقری، معاون اروپا و آسیای وزارت‌خارجه رژیم آخوندی، در فرودگاه موسوم به‌خمینی از کاظم دارابی، تروریست جنایتکاری که در سال ۱۹۹۲شماری از مخالفان کرد ایرانی را به‌قتل رساند، استقبال کرد.

استقبال از یک تروریست شناخته شده آن هم توسط بالاترین مقامات وزارت‌خارجه رژیم ایران به‌خوبی این حقیقت را آشکار می‌سازد که مقامات این رژیم از صدر تا ذیل، حتی به‌اصطلاح دیپلماتهای آن، درگیر تروریسم و آدمکشی هستند. مقاومت ایران با توجه به این حقیقت یکبار دیگر بر ضروت تحریم دیپلماتیک رژیم آخوندی و ممنوعیت سفر مقامات این رژیم به کشورهای خارجی تأکید می‌کند و یاد آور می‌شود که استقبال از مقامات این رژیم هیچ مفهومی جز استقبال از تروریستهای جنایتکار ندارد.

سالها پیش دادگاه میکونوس که به کشتار مخالفان کرد ایرانی در برلین رسیدگی می‌کرد اعلام نمود که خامنه‌ای رهبر رژیم، رفسنجانی رئیس‌جمهور، ولایتی و فلاحیان، وزیر خارجه و وزیر اطلاعات وقت رژیم مسئول این کشتار بوده‌اند.

بر اساس پرونده‌های ترور مخالفان ایرانی در ترکیه، سوئیس، ایتالیا، پاریس، اطریش و دیگر کشورهای اروپایی پاسدار احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور و متکی وزیر خارجه این رژیم و شمار زیادی از مقامات کنونی و سابق رژیم ایران مستقیماً درگیر ترور این مخالفان بوده‌اند. علاوه بر این گروه دیگری از مقامات رژیم به‌خاطر عملیات جنایتکارانه در آرژانتین، لبنان و عربستان سعودی تحت تعقیب پلیس بین‌الملل هستند

لطفا به اشتراک بگذارید: