دستاوردها
یادی از شهیدان
بهار انقلاب
تقاطع خبرها

دستاوردها

دراین برنامه نگاهی داریم به دستاوردهای انتخاب مریم رجوی به عنوان رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران ، در عبور سرفرازانه مجاهدین و مقاومت مردم ایران از فراز و نشیب های این سالیان، پرداخته شده است.

 یادی از شهیدان

یادی از شهیدان مجاهدخلق، برنامه‌ای است در بزرگداشت کهکشان جاودانه فروغ های آزادی ایران زمین. بخشی از بهای بیکرانی که مردم ایران با نثار رشید ترین فرزندانش برای آزادی ایران پرداخته‌اند.

بهار انقلاب

بهار اعراب، بهار خلق های ستمدیده است.حرف شان کوتاه اما قاطع است: « تا سرنگونی ادامه می دهیم»‌ فصل جدید آغاز شده و این بار مردم و جوانان شورشی در عراق هستندکه خواستار سرنگونی حاکمیت فاسد شده اند .

تقاطع خبر

با مراجعه به برنامه تقاطع خبرها می توانید در عرض ۲۰ دقیقه گزارشی از مهمترین تحولات روز همراه با مطالب متنوع شامل نگاهی به روزنامه های حکومتی، طنز و نگاهی کلی به تحولات را از نظر بگذرانید.

شهرهای شورشی
قصه های مقاومت
قصه پهلواني
همیاری

شهرهای شورشی

در برنامه شهرهای شورشی از قهرمانان هر شهر که خون خود را فدیه راه آزادی مردم و میهن خویش کردند. یادکرده و قیامهای مردمی علیه نظام جهل و جنایت آخوندی و فعالیتهای کانون‌های شورشی را بارتاب می دهیم.

قصه های مقاومت

مسیر مبارزه پر شکوه برای آزادی از منزل های در یاد ماندگار عبور می کند. قصه های مقاومت،‌حکایتهای ناگفته مهر و محبت خلق به فرزندان مجاهدش و بیان خاطرات و تجربیات مجاهدین برای جوانان و کانونهای شورشی است.

قصه های پهلوانی

قصه پهلوانی با مدالهای زرین شروع نشد. آغاز داستان با عشق بود.عشق به مردمی که پهلوان سازند و قهرمان پرور،چه بسیار پهلوانانی که با همین مرام و مسلک از میادین ورزش به میدانهای پیکار شتافند.

گلریزان همیاری

همیاری ملی با سیمای آزادی تصویرگر اشتیاق و نبرد مشترک همه کوشندگان راه آزادی ایران است که صدایشان از زندانها و شکنجه‌گاههای رژیم تا مدارس و دانشگاهها و از خیابان و بازار تا کارخانه‌ها و دانشگاهها، برمی خیزد.

رسانه هاي جهان
رو در رو
زنان خط شکن
سپاه جهل و جنايت

رسانه های جهان

منتخبی است از آخرين رويدادهای سياسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی در ايران و جهان با رويکرد تحليلی. این برنامه تحولات روز را، با نگاهی کوتاه از دید رسانه‌های معتبر جهان، به بینندگان سیمای آزادی ارائه می‌دهد.

رو در رو

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران است.که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم، جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم درکشورهای مختلف را بررسی می کنند.

زنان خط شکن

این برنامه از زنان پیشتازی که نسل اندر نسل جنگیدند و راه باز کردند، سخن می گوید. زنانی که در حال ورق زدن تاریخ این سرزمین و در افکندن طرحی نو برای میهن خویشند.

سپاه جنگ و جهل و جنایت

در این برنامه ارگان سرکوبگر جنگ و جهل و جنایت سپاه پاسداران را زیر ذره بین برده است ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه و البته تامل بر انگیز در لیست سیاه قرار گرفته است.

فاجعه کرونا و راه حل ها

برنامه ارتباط مستقیم فاجعه کرونا و راه حل ها، در بحبوحه شیوع کرونا به عملکرد رژیم آخوندی پرداخت. این برنامه  تریبونی برای بیان دردهای مردم در رابطه با فاجعه کرونا بود  تا از این طریق صدای بی صدایان باشیم.

مرثیه خاک

براستی این چه نفرینیه که میهن ما به اون دچار شده؟‌ خاک سرزمین ما، مرثیه خوان کدوم درده؟ ازآلودگی هوا و دفن زباله، تا تخریب جنگلها و کوهخواری، از سیل وخشکسالی و نابودی تالابها و مردابها تا کاهش گونه های حیات وحش

گفتگوهای سیاسی

گفتگوی سیاسی مجموعه برنامه هایی است که مسائل ایران را با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم و جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم در کشورهای مختلف را بررسی می کند.

ایران آزاد

سلسله تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف جهان است که اشرف نشان ها در سراسر جهان در همبستگی با قیام مردم ایران و همصدا با مقاومت ایران ، برای حمایت از جایگزین دموکراتیک در برابر آخوندها برگزار کرده اند.

برنامه های آرشیو

برنامه های آرشیو سیمای آزادی

این قسمت شامل برنامه هایی است که قبلا پخش شده و اکنون جریان ندارد.شما میتوانید با مراجعه به این قسمت درجریان برنامه های قبلی قرار بگیرید.