دستاوردها
یک قدم تا آزادی
بهار انقلاب
قیام ایران

دستاوردها

دراین برنامه به بررسی دستاوردهای انتخاب مریم رجوی به عنوان رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران ، در عبور سرفرازانه مجاهدین و مقاومت مردم ایران از فراز و نشیب های این سالیان ،می پردازیم

یک قدم تا آزادی

دردها و خشم های مردم ایران  در هم گره ميخورند. مثل موجي روي هم حركت ميكنند و به هم نيرو می دهند  و عاقبت يك روز  قد مي كشند و به اوج می روند.جرقه ها شعله مي شوند و بالاخره  لحظه ي انفجار از راه ميرسد. لحظه اي كه رسيدنش نزديك تر از هميشه است.

.

بهار انقلاب

بهار اعراب، بهار خلق های ستمدیده، بهار جوانان شورشی، حرف شان کوتاه اما قاطع است،تا سرنگونی شما ادامه می دهیم.فصل جدید آغاز شده و این بار این مردم و جوانان شورشی در عراق هستند.که خواستار سرنگونی حاکمیت فاسد شدند .

قیام ایران

برنامه قیام ایران پژواک صدای پرخروش مردم ایران علیه دیکتاتوری و غارتگری نظام ولایت فقیه است که با خبرها و گزارشها و تفسیرهای خود این مهم را دنبال میکند.

موشکاف
پیک شادی
یادی از شهیدان
هنر و موسیقی

آقای مو شکاف

اصلی ترین و آخرین اخبار سیاسی روز ایران را بطور روزانه از زبان طنز و نغز آقای موشکاف بشنوید. تحلیل‌هایی شفاف و دقیق در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

پیک شادی

برنامه پیک شادی، یک مجله طنز سیاسی که تحولات روز ایران را با نگاهی طنز آمیز روایت میکند. یک مجموعه متنوع حاوی نمایش طنز، ترانه، انیمیشن، خبرتوخبر، چهارراه استراتژیک و آفساید.

 یادی از شهیدان

«یادی از شهیدان مجاهدخلق» برنامه‌ای است در بزرگداشت کهکشان جاودانه فروغهای آزادی ایران زمین.بخشی از بهای بیکرانی که مردم ایران برای آزادی پرداخته‌اند . گرامیداشت یاد «آن عاشقان شرزه که با شب نزیستند».

ادبیات، هنر و موسیقی

زنده باد هنری که با درد یک جامعه گره می خورد و هنرمندی که مجیزگوی قدرت حاکم نیست. هنراگر متعهد نباشد، اگرظرفی برای بروز ارزش های انسانی نباشد، بی ارزش است. من می اندیشم پس هستم – من مقاومت میکنم پس هستم.

ارتباط مستقيم
تقاطع خبرها
ایران آزاد
پرونده

ارتباط مستقیم

بینندگان سیمای آزادی می توانند در برنامه ارتباط مستقیم با برقراری تماس مستقیم و زنده با این برنامه نظرات خود را درباره اصلی‌ترین موضوعات مربوط به ایران و مقاومت ایران طرح کنندو پرسشهای خود درباره مباحث سیاسی واجتماعی را از میهمانان بپرسند.

تقاطع خبر

با مراجعه به برنامه تقاطع خبرها می توانید در عرض 20دقیقه گزارشی از مهمترین تحولات روز همرا با مطالب  متنوع شامل نگاهی به روزنامه های حکومتی، طنز و نگاهی کلی به تحولات را از نظر بگذرانید.

ایران آزاد

سلسله تظاهرات  ایرانیان آزاده در کشورهای جهان ،در همبستگی با قیام ایران ، همصدا با مقاومت ایران ،برای حمایت از جایگزین دموکراتیک در برابر آخوندها.

پرونده

«پرونده» به برملا کردن سیاستها، عملکردها، شگردها و جنایتهای رژیم اختصاص دارد. در برنامه پرونده، خائنان و مزدوران اطلاعاتی در داخل و خارج کشور معرفی و افشا می‌شوند.

روزها و يادها
قصه های مقاومت
قصه پهلواني
رسانه هاي جهان

روزها و یادها

در لحظات روزهایی که می گذرند، یادهایی هستند که گرامیداشت آنها دارای آموزشها و پیامهاست . رخدادهای مهم گذشتة مقاومت. پیروزیها، حماسه ها، از خود گذشتگیها و همچنین یادکردن ازآنها که هنرها و اندیشه های بزرگ داشتند.

قصه های مقاومت

در قصه‌های مقاومت، در مسیر مبارزه یی پر شکوه برای آزادی از منزلهای در یاد ماندگار عبور کنید: از ورود به مبارزه، آشنایی با سازمان و مجاهدین تا زندانها و شکنجه گاههای شاه و شیخ، تا صحنه های نبرد آزادیبخش در کوچه و خیابان و کوه و دشت و جنگل.قصه های مقاومت،‌ حکایتهای ناگفته مهر و محبت خلق به فرزندان مجاهدش و بیان خاطرات و تجربیات مجاهدین برای جوانان و کانونهای شورشی .

قصه های پهلوانی

قصه پهلوانی نه با زنگ زورخانه آغاز شد و نه با مدالهای زرین و بازوهای ستبر.آغاز داستان با عشق بود.عشق به مردمی که پهلوان سازند و قهرمان پرور،چه بسا قهرمانان و پهلوانانی که با همین مرام و مسلک از میادین ورزش به میدانهای پیکار شتافند و بر سکوی شرافت و شجاعت ایستادند.هیچگاه میدان راستی و درستی ایران زمین از حضور پهلوانانی چنین خالی نبوده است .آنها ستارگانی بودند که در آسمان مقاومت درخشیدند.این قصه قصه پهلوانی است.

رسانه های جهان

منتخبی است از آخرين رويدادهای سياسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی در ايران و جهان با رويکرد تحليلی. این برنامه تحولات روز را، با نگاهی کوتاه از دید رسانه‌های معتبر جهان، به بینندگان سیمای آزادی ارائه می‌دهد.

مجله اقتصادی اجتماعی
رو در رو
زنان خط شکن
سپاه جهل و جنايت

مجله اجتماعی – اقتصادی

نظام ولایت فقیه در تخریب ساختارهای اقتصادی اجتماعی ایران رکوردهای بسیاری را هرسال و هر ماه از خود برجای می‌گذارد که محصول آن گسترش فقر و نارضایتی اجتماعی است. مجله اجتماعی-اقتصادی با تصاویر و گزارشات خود، شما را با دردهای مردم ایران در زیر چنین نظامی آشنا و همدرد می‌کند و برای راه حل فراخوان می‌دهد.

رو در رو

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران است.که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم، جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم درکشورهای مختلف را بررسی می کنند.رو در رو همچنین به چالشها و بحرانها و انزوای رژیم درسطح بین المللی و منطقه ای می پردازد.

زنان خط شکن

این برنامه نمایی سریع از زنان پیشتازیست که نسل اندر نسل جنگیدند، راه باز کردند، بسیاری خطوط قرمز دشمن را شکستند تا امروز که در قیام بزرگ مردم ایران، در حال ورق زدن تاریخ این مملکت و در افکندن طرحی نو برای میهن خویشند.

سپاه جنگ و جهل و جنایت

در  این برنامه ارگان سرکوبگر جنگ و جهل و جنایت سپاه پاسداران را  زیر ذره بین میبریم ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه و البته تامل بر انگیز در لیست سیاهی قرار گرفته.

جهان در هفته ای که گذشت
شهرهای شورشی
روی خط
تیک تاک

جهان در هفته‌ای که گذشت

جهان در هفته‌یی که گذشت گزارشی است از مهمترین رخدادهای آنچه در جهان ما روی می دهد.اخبار تحولات اجتماعی. اخبار اقتصادی. رخدادهای مهم طبیعی و فرهنگی. مهمترین سرخط های این برنامه است.

شهرهای شورشی

شهرهای شورشی از مکانهای دیدنی شهرها  و مناسبات اقتصای و فرهنگی مردمان هر دیار آغاز و آنگاه در سفری در زمان بر  تاریخچه مبارزاتی شهرهای مختلف میهن گذر می کند. و از قهرمانان، مبارزان، مجاهدان و سربداران هر شهر که خون خود را فدیه راه آزادی مردم و میهن خویش کردند. یاد می کنیم.در شهرهای شورشی تصویر هر شهر در قیامهای مردمی علیه نظام جهل و جنایت آخوندی و فعالیتهای جوانان دلیر شهرهای کشور در کانون‌های شورشی هوادار سازمان مجاهدین را بارتاب می‌کند.

روی خط

نگاهی به مهمترین و جدیدترین فعالیتها، مقالات و موضع گیریهای مقاومت ایران در رسانه های مقاومت در فضای مجازی.روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از سیمای آزادی.

تیک‌ تاک

این برنامه مهمترین مسألة سیاسی ایران را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. تیک‌تاک شامل دو بخش گزارش و گفتگومیباشد.در بخش گزارش که باعنوان«خبرونظر» عرضه می‌شود، خبرها، گزارشها و موضعگیریهای مربوط به موضوع مورد نظر مطرح می‌گردد و در بخش گفتگو، مفسران سیاسی، موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

همیاری
گفتگو
برنامه های آرشیو

گلریزان همیاری

همیاری ملی با سیمای آزادی تصویرگر امید و اشتیاق و نبرد مشترک همه کوشندگان راه آزادی ایران است که صدا و ندا و احساساتشان از جای جای وطن و از زندانها و شکنجه‌گاههای رژیم تا مدارس و دانشگاهها و از کوچه و خیابان و بازار تا مزارع و کارخانه‌ها و دانشگاهها، برمی خیزد و عطش سوزان ایران و ایرانی را برای نیل به آزادی بازتاب می‌کند.

گفتگوهای سیاسی

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم و جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم در کشورهای مختلف را بررسی می کنند.این برنامه چالشها و بحرانهای رژیم در سطح بین المللی و به طور خاص انزوای آن را بررسی می کند.

برنامه های آرشیو سیمای آزادی

این قسمت شامل برنامه هایی است که قبلا پخش شده و اکنون جریان ندارد.شما میتوانید با مراجعه به این قسمت درجریان برنامه های قبلی قرار بگیرید.