ایران آزاد
ارتباط مستقيم
موشکاف
پیک شادی

ایران آزاد

سلسله تظاهرات  ایرانیان آزاده در کشورهای جهان ،در همبستگی با قیام ایران ، همصدا با مقاومت ایران ،برای حمایت از جایگزین دموکراتیک در برابر آخوندها

ارتباط مستقیم

بینندگان سیمای آزادی می توانند در برنامه ارتباط مستقیم با برقراری تماس مستقیم و زنده با این برنامه نظرات خود را درباره اصلی‌ترین موضوعات مربوط به ایران و مقاومت ایران طرح کنندو پرسشهای خود درباره مباحث سیاسی واجتماعی را از میهمانان بپرسند.

آقای مو شکاف

اصلی ترین و آخرین اخبار سیاسی روز ایران را بطور روزانه از زبان طنز و نغز آقای موشکاف بشنوید. تحلیل‌هایی شفاف و دقیق در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

پیک شادی

برنامه پیک شادی، یک مجله طنز سیاسی که تحولات روز ایران را با نگاهی طنز آمیز روایت میکند. یک مجموعه متنوع حاوی نمایش طنز، ترانه، انیمیشن، خبرتوخبر، چهارراه استراتژیک و آفساید.

قیام ایران
رسانه هاي جهان
جنبش دادخواهي
تقاطع خبرها

قیام ایران

برنامه قیام ایران پژواک صدای پرخروش مردم ایران علیه دیکتاتوری و غارتگری نظام ولایت فقیه است که با خبرها و گزارشها و تفسیرهای خود این مهم را دنبال میکند.

رسانه های جهان

منتخبی است از آخرين رويدادهای سياسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی در ايران و جهان با رويکرد تحليلی. این برنامه تحولات روز را، با نگاهی کوتاه از دید رسانه‌های معتبر جهان، به بینندگان سیمای آزادی ارائه می‌دهد.

 یادی از شهیدان

«یادی از شهیدان مجاهدخلق» برنامه‌ای است در بزرگداشت کهکشان جاودانه فروغهای آزادی ایران زمین.بخشی از بهای بیکرانی که مردم ایران برای آزادی پرداخته‌اند . گرامیداشت یاد «آن عاشقان شرزه که با شب نزیستند». این برنامه به ‌طور موجز و درزمانی کوتاه بر نام و مشخصات شهیدان مجاهد خلق مرور می‌کند.

تقاطع خبر

با مراجعه به برنامه تقاطع خبرها می توانید در عرض 20دقیقه گزارشی از مهمترین تحولات روز همرا با مطالب  متنوع شامل نگاهی به روزنامه های حکومتی، طنز و نگاهی کلی به تحولات را از نظر بگذرانید.

روی خط
رو در رو
روزها و یادها
پرونده

روی خط

نگاهی به مهمترین و جدیدترین فعالیتها، مقالات و موضع گیریهای مقاومت ایران در رسانه های مقاومت در فضای مجازی.روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از سیمای آزادی

رو در رو

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران است.که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم، جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم درکشورهای مختلف را بررسی می کنند.رو در رو همچنین به چالشها و بحرانها و انزوای رژیم درسطح بین المللی و منطقه ای می پردازد.

روزها و یادها

در لحظات روزهایی که می گذرند، یادهایی هستند که گرامیداشت آنها دارای آموزشها و پیامهاست . رخدادهای مهم گذشتة مقاومت. پیروزیها، حماسه ها، از خود گذشتگیها و همچنین یادکردن ازآنها که هنرها و اندیشه های بزرگ داشتند.

پرونده

«پرونده» به برملا کردن سیاستها، عملکردها، شگردها و جنایتهای رژیم اختصاص دارد. در برنامه پرونده، خائنان و مزدوران اطلاعاتی در داخل و خارج کشور معرفی و افشا می‌شوند.

شهرهاي شورشي
قصه های مقاومت
قصه های پهلوانی
تیراژه

شهرهای شورشی

شهرهای شورشی از مکانهای دیدنی شهرها  و مناسبات اقتصای و فرهنگی مردمان هر دیار آغاز و آنگاه در سفری در زمان بر  تاریخچه مبارزاتی شهرهای مختلف میهن گذر می کند. و از قهرمانان، مبارزان، مجاهدان و سربداران هر شهر که خون خود را فدیه راه آزادی مردم و میهن خویش کردند. یاد می کنیم.در شهرهای شورشی تصویر هر شهر در قیامهای مردمی علیه نظام جهل و جنایت آخوندی و فعالیتهای جوانان دلیر شهرهای کشور در کانون‌های شورشی هوادار سازمان مجاهدین را بارتاب می‌کند.

قصه های مقاومت

در قصه‌های مقاومت، در مسیر مبارزه یی پر شکوه برای آزادی از منزلهای در یاد ماندگار عبور کنید: از ورود به مبارزه، آشنایی با سازمان و مجاهدین تا زندانها و شکنجه گاههای شاه و شیخ، تا صحنه های نبرد آزادیبخش در کوچه و خیابان و کوه و دشت و جنگل.قصه های مقاومت،‌ حکایتهای ناگفته مهر و محبت خلق به فرزندان مجاهدش و بیان خاطرات و تجربیات مجاهدین برای جوانان و کانونهای شورشی .

قصه های پهلوانی

قصه پهلوانی نه با زنگ زورخانه آغاز شد و نه با مدالهای زرین و بازوهای ستبر.آغاز داستان با عشق بود.عشق به مردمی که پهلوان سازند و قهرمان پرور،چه بسا قهرمانان و پهلوانانی که با همین مرام و مسلک از میادین ورزش به میدانهای پیکار شتافند و بر سکوی شرافت و شجاعت ایستادند.هیچگاه میدان راستی و درستی ایران زمین از حضور پهلوانانی چنین خالی نبوده است .آنها ستارگانی بودند که در آسمان مقاومت درخشیدند.این قصه قصه پهلوانی است.

تیراژه

تیراژه یک برنامه هنری است که آثار زیبای هنری از سراسر جهان را به شما معرفی میکند. تیراژه از چندین بخش تشکیل شده است.«غزلواژه» تقدیم یک شعر زیبا، «زخمه» به موسیقی،«کتابخانه» به داستانک وداستان،«قلمو» معرفی نقاشی و عکس و «کلاکت» به سینما و انمیشن‌های کوتاه مفهومی می‌پردازد.شعار برنامه:هنر برای هنر بی معنی است. ما هنری را ارج می‌گذاریم که درآن ارزش‌های مبارزاتی،انسانی واخلاقی تبلوریابد.

مجله اجتماعی اقتصادی
جهان در هفته‌ای که گذشت
زنان خط شکن
سپاه جنگ و جنایت

مجله اجتماعی – اقتصادی

نظام ولایت فقیه در تخریب ساختارهای اقتصادی اجتماعی ایران رکوردهای بسیاری را هرسال و هر ماه از خود برجای می‌گذارد که محصول آن گسترش فقر و نارضایتی اجتماعی است. مجله اجتماعی-اقتصادی با تصاویر و گزارشات خود، شما را با دردهای مردم ایران در زیر چنین نظامی آشنا و همدرد می‌کند و برای راه حل فراخوان می‌دهد.

جهان در هفته‌ای که گذشت

جهان در هفته‌یی که گذشت گزارشی است از مهمترین رخدادهای آنچه در جهان ما روی می دهد.اخبار تحولات اجتماعی. اخبار اقتصادی. رخدادهای مهم طبیعی و فرهنگی. مهمترین سرخط های این برنامه است.

زنان خط شکن

این برنامه نمایی سریع از زنان پیشتازیست که نسل اندر نسل جنگیدند، راه باز کردند، بسیاری خطوط قرمز دشمن را شکستند تا امروز که در قیام بزرگ مردم ایران، در حال ورق زدن تاریخ این مملکت و در افکندن طرحی نو برای میهن خویشند

سپاه جنگ و جهل و جنایت

در  این برنامه ارگان سرکوبگر جنگ و جهل و جنایت سپاه پاسداران را  زیر ذره بین میبریم ،که بصورت بسیار استثنایی ، بیسابقه و البته تامل بر انگیز در لیست سیاهی قرار گرفته

ریتوییت
آنلاین
گفتگوهای سیاسی
تیک تاک

ریتوئیت

نگاهی به مهم ترین و مطرح ترین هشتگ های توییتر. بازتاب نظرات و دیدگاههای ایرانیان آزادیخواه و کاربران توییتر راجع به موضوعات سیاسی و اجتماعی روز. هر روز به جز شنبه ها از برنامه (قیام ایران)

آنلاین

نگاهی به مهمترین و  تازه ترین موضوعات سیاسی و اجتماعی مطرح در فضای مجازی(تلگرام). فضای مجازی بازتابی از واقعیتهای ناگفته ایران  زیر چتر سانسور  آخوندهاست با نگاهی به فضای مجازی حقیقت را از ورای اختناق دریابیم

گفتگوهای سیاسی

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم و جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم در کشورهای مختلف را بررسی می کنند.این برنامه چالشها و بحرانهای رژیم در سطح بین المللی و به طور خاص انزوای آن را بررسی می کند

تیک‌ تاک

این برنامه مهمترین مسألة سیاسی ایران را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. تیک‌تاک شامل دو بخش گزارش و گفتگومیباشد.در بخش گزارش که باعنوان«خبرونظر» عرضه می‌شود، خبرها، گزارشها و موضعگیریهای مربوط به موضوع مورد نظر مطرح می‌گردد و در بخش گفتگو، مفسران سیاسی، موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

برنامه های آرشیو

برنامه های آرشیو سیمای آزادی

این قسمت شامل برنامه هایی است که قبلا پخش شده و اکنون جریان ندارد.شما میتوانید با مراجعه به این قسمت درجریان برنامه های قبلی قرار بگیرید.