_0015__0015_چالش-ها
_0011__0020_ارتباط-مستقیم
_0006__0002_موشکاف
_0013__0018_پیک-شادی

چالش ها

رژیم ولایت فقیه در برابر قیام مردم ایران هر روز با چالشها و بحرانهای فزاینده و بن بستهای لاینحل بیشتری مواجه است. برنامه «چالشها» آخرین تحولات مربوط به بحرانها و چالشهای رژیم آخوندی را در گفتگو با محمد علی توحیدی بررسی می کند.

ارتباط مستقیم

بینندگان سیمای آزادی می توانند در برنامه ارتباط مستقیم با برقراری تماس مستقیم و زنده با این برنامه نظرات خود را درباره اصلی‌ترین موضوعات مربوط به ایران و مقاومت ایران طرح کنندو پرسشهای خود درباره مباحث سیاسی واجتماعی را از میهمانان بپرسند.

آقای مو شکاف

اصلی ترین و آخرین اخبار سیاسی روز ایران را بطور روزانه از زبان طنز و نغز آقای موشکاف بشنوید. تحلیل‌هایی شفاف و دقیق در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

پیک شادی

برنامه پیک شادی، یک مجله طنز سیاسی که تحولات روز ایران را با نگاهی طنز آمیز روایت میکند. یک مجموعه متنوع حاوی نمایش طنز، ترانه، انیمیشن، خبرتوخبر، چهارراه استراتژیک و آفساید.

_0005_قیام-ایران
رسانه هاي جهان
_0014__0017یادی از شهیدان _جنبش-دادخواهی
تقاطع خبرها

قیام ایران

برنامه قیام ایران پژواک صدای پرخروش مردم ایران علیه دیکتاتوری و غارتگری نظام ولایت فقیه است که با خبرها و گزارشها و تفسیرهای خود این مهم را دنبال میکند.

رسانه های جهان

منتخبی است از آخرين رويدادهای سياسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی در ايران و جهان با رويکرد تحليلی. این برنامه تحولات روز را، با نگاهی کوتاه از دید رسانه‌های معتبر جهان، به بینندگان سیمای آزادی ارائه می‌دهد.

 یادی از شهیدان

«یادی از شهیدان مجاهدخلق» برنامه‌ای است در بزرگداشت کهکشان جاودانه فروغهای آزادی ایران زمین.بخشی از بهای بیکرانی که مردم ایران برای آزادی پرداخته‌اند . گرامیداشت یاد «آن عاشقان شرزه که با شب نزیستند». این برنامه به ‌طور موجز و درزمانی کوتاه بر نام و مشخصات شهیدان مجاهد خلق مرور می‌کند.

تقاطع خبر

با مراجعه به برنامه تقاطع خبرها می توانید در عرض 20دقیقه گزارشی از مهمترین تحولات روز همرا با مطالب  متنوع شامل نگاهی به روزنامه های حکومتی، طنز و نگاهی کلی به تحولات را از نظر بگذرانید.

روی خط
رودر رو
_0001__0011_روزها-و-یادها
_00055_پرونده-

روی خط

نگاهی به مهمترین و جدیدترین فعالیتها، مقالات و موضع گیریهای مقاومت ایران در رسانه های مقاومت در فضای مجازی.روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از سیمای آزادی

رودررو

برنامه یی  سیاسی در مورد مسائل ایران است.که با تکیه بر آمار و اطلاعات از منابع رسمی، تروریسم، جنگ افروزی، فعالیتهای موشکی و هسته یی، وضعیت نیروهای نیابتی و شبه نظامیان رژیم درکشورهای مختلف را بررسی می کنند.رو در رو همچنین به چالشها و بحرانها و انزوای رژیم درسطح بین المللی و منطقه ای می پردازد.

روزها و یادها

در لحظات روزهایی که می گذرند، یادهایی هستند که گرامیداشت آنها دارای آموزشها و پیامهاست . رخدادهای مهم گذشتة مقاومت. پیروزیها، حماسه ها، از خود گذشتگیها و همچنین یادکردن ازآنها که هنرها و اندیشه های بزرگ داشتند.

پرونده

«پرونده» به برملا کردن سیاستها، عملکردها، شگردها و جنایتهای رژیم اختصاص دارد. در برنامه پرونده، خائنان و مزدوران اطلاعاتی در داخل و خارج کشور معرفی و افشا می‌شوند.

شهرهای شورشی
قصه های مقاومت
تیک تاک
تیراژه

شهرهای شورشی

شهرهای شورشی از مکانهای دیدنی شهرها  و مناسبات اقتصای و فرهنگی مردمان هر دیار آغاز و آنگاه در سفری در زمان بر  تاریخچه مبارزاتی شهرهای مختلف میهن گذر می کند. و از قهرمانان، مبارزان، مجاهدان و سربداران هر شهر که خون خود را فدیه راه آزادی مردم و میهن خویش کردند. یاد می کنیم.در شهرهای شورشی تصویر هر شهر در قیامهای مردمی علیه نظام جهل و جنایت آخوندی و فعالیتهای جوانان دلیر شهرهای کشور در کانون‌های شورشی هوادار سازمان مجاهدین را بارتاب می‌کند.

قصه های مقاومت

در قصه‌های مقاومت، در مسیر مبارزه یی پر شکوه برای آزادی از منزلهای در یاد ماندگار عبور کنید: از ورود به مبارزه، آشنایی با سازمان و مجاهدین تا زندانها و شکنجه گاههای شاه و شیخ، تا صحنه های نبرد آزادیبخش در کوچه و خیابان و کوه و دشت و جنگل.قصه های مقاومت،‌ حکایتهای ناگفته مهر و محبت خلق به فرزندان مجاهدش و بیان خاطرات و تجربیات مجاهدین برای جوانان و کانونهای شورشی .

تیک‌ تاک

این برنامه مهمترین مسألة سیاسی ایران را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. تیک‌تاک شامل دو بخش گزارش و گفتگومیباشد.در بخش گزارش که باعنوان«خبرونظر» عرضه می‌شود، خبرها، گزارشها و موضعگیریهای مربوط به موضوع مورد نظر مطرح می‌گردد و در بخش گفتگو، مفسران سیاسی، موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

تیراژه

تیراژه یک برنامه هنری است که آثار زیبای هنری از سراسر جهان را به شما معرفی میکند. تیراژه از چندین بخش تشکیل شده است.«غزلواژه» تقدیم یک شعر زیبا، «زخمه» به موسیقی،«کتابخانه» به داستانک وداستان،«قلمو» معرفی نقاشی و عکس و «کلاکت» به سینما و انمیشن‌های کوتاه مفهومی می‌پردازد.شعار برنامه:هنر برای هنر بی معنی است. ما هنری را ارج می‌گذاریم که درآن ارزش‌های مبارزاتی،انسانی واخلاقی تبلوریابد.

مجله اقتصادي-اجتماعي
برنامه های آرشیو

مجله اجتماعی – اقتصادی

نظام ولایت فقیه در تخریب ساختارهای اقتصادی اجتماعی ایران رکوردهای بسیاری را هرسال و هر ماه از خود برجای می‌گذارد که محصول آن گسترش فقر و نارضایتی اجتماعی است. مجله اجتماعی-اقتصادی با تصاویر و گزارشات خود، شما را با دردهای مردم ایران در زیر چنین نظامی آشنا و همدرد می‌کند و برای راه حل فراخوان می‌دهد.

برنامه های آرشیو سیمای آزادی

این قسمت شامل برنامه هایی است که قبلا پخش شده و اکنون جریان ندارد.شما میتوانید با مراجعه به این قسمت درجریان پرنامه های قبلی قرار بگیرید.