موشکاف ۲۶ اردیبهشت برای عظما نتیجه بازی تلگرام باخت باخته

موشکاف ۲۶ اردیبهشت
?موشکاف: سلام. نتیجة بازی تلگرام که نظام ولایت راه انداخت شده ۴۴ - ۱. به نفع کی؟‌ به نفع بر و بچه های قیام. هاهاهاها. یعنی بعد فیلترینگ تلگرام از ۴۴ میلیونی که تو تلگرام بودن فقط یه میلیون اومدن بیرون، باقی هنوز اون توئن. هاهاهاها. تازه این آماریه که خود نظام میده. هاهاهاها.
غلامعلی جعفرزاده عضو مجلس ارتجاع ۲۳ اردیبهشت
مردم به سمت پیام رسان‌های داخلی نمی روند به دلیل اینکه اعتماد ندارند
بعد از فیلتر تلگرام یک میلیون نفر از این پیام رسان بیرون رفته اند و 44 میلیون نفر همچنان در تلگرام هستند.
زمانی اعتمادسازی ایجاد می‌شود که بگویند مالک پیام رسان‌های داخلی چه کسانی هستند
من به عنوان یک نماینده مجلس مالک پیام رسان‌های داخلی را نمی‌شناسم چه برسد به خود مردم
مالکین پیام رسان‌های داخلی باید مشخص شود و سپس تضمین بدهند که دخالت نمی‌کنند
کانالی در پیام رسان سروش دارم اما به شدت هوادارانم از این پیام رسان ناراضی هستند و تاکید دارند که به تلگرام برگردم و تاکنون تنها 50 نفر عضو شده اند. مردم از پیام رسان‌های داخلی به شدت گله‌مند هستند.
هرکسی در این مملکت ادعایی دارد و نمی توان گفت که همه 100 درصد از فرامین رهبری اطاعت می‌کنند. هرکسی برای خودش فرامایشات رهبری را به نوعی تفسیر می کند.
?موشکاف: هاهاهاها. میگه حرف عظما رو پشم هم حساب نمی کنن که اقلا واسه نظام یه نمدی ازش دربیاد. هاهاهاها. اون تیکه رم خوب اومد که بی اعتمادی تو نظام اون قدریه که حتی یه عضو مجلسشون هم نمیدونه افسار پیام رسان داخلی دست کیه. هاهاهاها. خودشو زده به کوچة علی چپ و الا هر ننه قمری میدونه که دست سربازان گمنامه. هاهاها.
پروانه سلحشوری عضو مجلس ارتجاع ۲۳ اردیبهشت
فیلترینگ تلگرام در همین چند روز ثابت کرد که در مقابل اراده مردم نمیتوان قرار گرفت به جای فیلترینگ از پتانسیلی که این پیامرسان دارد باید استفاده کرد؛ نمیشود هر آنچه برای مردم مقبولیت دارد مسئولین در مقابل آن قرار بگیرند و عده زیادی را از اشتغال محروم کنند و این پرسش مطرح هست که آیا قاضی یک شعبه میتواند برای کل مردم ایران تصمیم بگیرد؟
?موشکاف: هاهاهاها. بعله. در برابر ارادة مردم نمیشه وایساد. هاهاهاها. حالا تلگرام که چیزی نیست، مردم اراده های قوی تری هم دارن که اصل تب و لرز نظام از اونجاست. هاهاهاهاها. بعله. ارادة سرنگونی که تو قیام دی ماه نشون دادن. هاهاهاها.
سایت حکومتی رویداد ۲۴ ۲۳ اردیبهشت
مبارزه با تکنولوژی یا فیلترینگ تلگرام
اختلاف‌نظرهای مدیران ارشد نظام در خصوص بودن با نبودن تلگرام، بالاخره قوه قضاییه حکم به فیلتر این شبکه اجتماعی داد.
آمار جستجو در گوگل نشان می‌دهد بیشترین کلمه‌ای که پس از فیلترینگ تلگرام، سرچ شده، «فیلترشکن» بوده است، همین موضوع نشان می‌دهد که فیلتر تلگرام در گام اول با شکست مواجه شده و مردم ترجیح می‌دهند به جای کوچ به پیام‌رسان‌های داخلی مانند سروش یا آی‌گپ، با هر مشقتی که شده فیلترشکن دانلود کنند و به تلگرام وفادار بمانند.
?موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله. عظما یه مسابقه ای راه انداخت و فک می کرد اگه نبره، دست کم مساوی می کنه. هاهاهاها. اما نتیجه شد ۴۴ - ۱. هاهاهاها. این برد حماسی رو به عظما و سایر گاو و گوساله های نظام تبریک میگم. هاهاهاها. از همون جنس برد برد برجامه که حالا عزاشو گرفتن. هاهاهاها. فعلا خدانگهدار.

لطفا به اشتراک بگذارید: