موشکاف ۱۳خرداد عظمای تو گل مونده یه بلفی زده

موشکاف ۱۳خرداد
?موشکاف: سلام! به به! دوستان خوب موشکاف و موشکافی. حال واحوالتون چطوره؟‌ ۲۹ سال پیش در چنین شبی، خمینی گور به گور شده سقط شد و خیال همه رو راحت کرد. هاهاهاها. از اون دجال یه نظامی ارث مونده که این روزا ریپ میزنه ناجور. هاهاهاها.
آخوند ماندگاری سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران‌
چرا تو مملکت جمهوری اسلامی با وجود گذشت چهل سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی باید اینهمه مشکلات باشه؟
امروز بعضی از مسئولین متاسفانه می آیند صحبت از بن بست سیاسی و بن بست اقتصادی و بن بست فرهنگی میکنند تو مملکت من طلبه به اونها میگم اسلام بن بست ندارد شما تقوا داشته باشید بن بستی نخواهد بود...
مدیریت این منابع و بودجه تو مملکت ما مشکل داره, برای بزن و برقص هاشون بودجه دارند برای تشریفات شون بودجه دارند برای بریز و بپاش هاشون بودجه دارند برای رفع مشکلات مردم بودجه ندارند
یکنفر من تو حرم امام رضا صحبت داشتم این رو حتما باید با شما مردم بگم یکنفر بلند شد وسط جمعیت گفت حاج آقا مگر حضرت آقا نفرمودند اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آتش میزنیم, گفتم چرا, گفت پس چرا آتش نزدی؟
?موشکاف: هاهاهاها. حالا عظمای تو گل مونده یه بلفی زد، شما که از بسیجیای مؤمن نظام هستین چرا دیگه این قدر به روش میارین؟ نکته دشمنان توی شمام نفوذ کردن؟ اون بلفی که زد مال چندسال پیش بود، حالا تا خرخره تو گل فرو رفته هاهاهاها.
آخوند علم الهدی در نمایش جمعه مشهد ۱۱ خرداد
از مسئولان می خواهیم کاری نکنند مردم کارد به استخوانشان برسد تا مقابل نظام بایستند و اگر مردم تحمل نداشته باشند و مانند کشورهای کافر دست به اعتصاب بزنند کار به جایی نخواهیم برد.
?موشکاف: هاهاهاها. این شیخ پشمک نظام تو غار بوده؟! هاهاها. میگه کاری نکنین کارد به استخون مردم برسه. هاهاها. آخه یارو! مگه یادت رفته؟! قیام دی ماه از مشهد شروع شدا. هاهاهاها. کارد از استخون رد شده. اصلا به خاطر همینه که مقابل نظام ایستادن. هاهاها.
عباس عبدی از باند اصلاح طلب ۱۱ اردیبهشت
فوکویاما اخیرا احتمال انقلاب اجتماعی را در ایران مطرح کرده و مدعی شده است که این انقلاب ایران را به سمت انفجار می برد، با توجه به این، به نظر شما دلیل طرح چنین موضوعی چیست؟
ما با یک بحران و بن بست مواجهیم که شواهد آن را از سال های گذشته بارها در قالب فروپاشی اجتماعی یادآوری کرده ام....ما به سمت بن بست حرکت می کنیم و جامعه هم در مواجهه با بن بست سکوت نمی کند و واکنش هایی از خود نشان می دهد
در نتیجه هر ان ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده در سطوح مختلف روی دهد و اگر فکری به حال آن نشود، به صورت دومینو وار حرکت می کند. ساختار و نظام باید به این موضوع توجه کند و مسائل را گره گشایی کند تا شاید بتوانیم از این گردنه خطرناک عبور کنیم.
?موشکاف: هاهاهها. «گردنة خطرناک!» «بحران و بن بست» «انفجار» «فروپاشی اجتماعی» «انقلاب» «اتفاقات پیش بینی نشده» هاهاهاها. ملاحظه فرموین؟! تو دو کلام حرف چقدر ابراز نگرانی میکنه. ههاهاها. البته حق هم داره! باید بیشتر از اینا نگران باشه. هاهاها. چون جوونای قیام دارن میان سراغشون. هاهاهاها.. فعلا خدانگهدار.

لطفا به اشتراک بگذارید: