موشکاف ۲۴ تیر- درود به همة اشرفیا و اشرف نشانها که عظما رو زهره ترک کردن

موشکاف ۹۸۰۴۲۴

?موشکاف: دوستان سلام به شما و هزاران درود به همة اشرفیا و اشرف نشانها که از وسط خیابانهای شهرهای ایران تا دور و بر عالم، و علی الخصوص در پایتخت مقاومت مردم یعنی اشرف۳، رژیم را قبض روح کردند و عاقبتش را جلو چشمش آوردند. همچی که به قول شیخ اجل سعدی دامنش از دست برفت، و تو رسانه ها وسایتهاش یه چیزایی را انعکاس داد که اگه عظما ببینه، زهره ترک می‌شه.
سایت حکومتی جام نیوز – ۲۲ تیر
«رودی جولیانی» سیاستمدار تندرو امریکایی، امسال هم یکی از سخنرانان حاضر در گردهمایی سازمان مجاهدین خلق بود. وی که جزو سخنرانان ثابت همایش‌های این گروه به‌شمار می‌رود، در نطق خود اظهار داشت: حکومت اسلامی در ایران باید ساقط شود. شورای ملی مقاومت به رهبری مریم رجوی بهترین آلترناتیو (جایگزین) برای جمهوری اسلامی است! جولیانی افزود: آن‌ها در امریکا بسیار مورد احترام هستند و به‌ویژه در کنگره از حمایت فراوانی برخوردارند.
?موشکاف: بببعله، بالاخره بعد از ۵روز زمینو گاز زدن و لگدپرانی به زمین و زمان، دیوار سانسور عظما لای شکافش را باز کرد و دو خط بروز داد که درد بی درمونش چیه! تازه بازهم جرئت نکرد اسم اشرف ۳رو بیاره. زبون بسته حقم داره. می‌دونه که اسم اشرف3 که بیاد لرزونکهای نظام تو داخل و خارج مثل برگ خزون می ریزن. آخه جیغشون از ضربه‌های قبلی که خوردن هنوز به هواس:
رسالت وابسته به باند فاشیستی موتلفه – ۲۳تیر
در مرداد ماه ۱۳۸۱، همزمان با تشديد حضور نظامي دولت آمريکا در منطقه ، کاخ سفيد در راستاي پيشبرد سياست مهار ايران و با همکاري سازمان (مجاهدین)اقدام به انتشار گزارشاتي ساختگي در مورد ماهيت برنامه هسته اي کشورمان کرد که بر مبناي آن کشورمان متهم به تلاش در راستاي ساخت سلاح اتمي شد!
اين ادعاي بي اساس موجب شد تا در سال ۱۳۸۲ مذاکرات اتمي کشورمان با غرب آغاز شود و براي نخستين بار سه کشور اروپايي آلمان، فرانسه و انگليس در کاخ سعد آباد در مقابل برنامه صلح آميز اتمي کشورمان صف آرايي کنند و در پي تحميل اراده خودبر هيئت مذاکره کننده، کشورمان به سمت تعليق فعاليت هاي هسته اي هدايت شود.
?موشکاف: بوه بوه، داره میگه اتمی شدنو کوفت نظام کردند و دمب اتمی عظما را هم گذاشتند لای تله، که تا همین امروز چند فقره جام زهر سرکشیده که خودشو از این تله نجات بده، اما این تقلاها باعث شده که اوضاع بدتر بشه و بیفته تو تلة تحریم. بنابراین رفقا حق بدین تا اسم مجاهدین به میون میاد این آخوندها دچار جنون گاوی بشن و لجن‌هایی رو که سر دلشون مونده بالا بیارن. عزت زیاد.