موشکاف ۲۶آبان۹۹ – شیخ فری ناپرهیزی کرد و کلمه قرنطینه رو به زبون آورد

شیخ فری ناپرهیزی کرد و کلمه قرنطینه رو به زبون آورد اما برای چی؟ – موشکاف ۲۶آبان۹۹

موشکاف:‌ سلام و صد سلام به شما دوستان موشکاف ایشالا که سلامت و سرزنده و مثل همیشه دلتون گرم و پر امید و سرتون بلند تنتون بی بلای ویروس کرونا و ویروس ولایت باشه! هاهاها…!

خب بگذریم، بعد از این که چند روز هی می‌گفتن که روز شنبه شیخ فری میاد و در مورد تعطیلی و قرنطینه حرفایی می‌زنه به چه مهمی! و تصمیم‌هایی اعلام می‌کنه به این گندگی! هاهاها…!

اما شیخ فری اومد و ضمن این که راجع به تعطیلی و قرنطینه هیچی نگفت، اما گفت که روز اول آذر اون تصمیمهای خیلی مهم رو اعلام می‌کنم. اما از بس که شیخ فری فلکزده از چند طرف زیر فشاره، نتونست تا اول آذر صبر کنه، اومد و یه بیانیه داد خب ببینیم اون تو چی گفته:

ایرنا ۲۵آبان ۹۹- رییس جمهوری در آستانه اعمال محدودیت های شدید برای مقابله با موج سوم کرونا در بیانیه ای خطاب به مردم ایران تاکید کرد: از وزارت بهداشت و درمان می خواهم به طور کامل و بدون اغماض، طرح نظارت بر قرنطینه مبتلایان و شناسایی حلقه تماس و هشدار و در صورت لزوم جریمه را اجرا کند.

موشکاف:‌ دددی دی دی! یه بار هم که شیخ فری ناپرهیزی کرد و کلمة قرنطینه رو به زبون آورد، منظورش قرنطینة بیماران بود! هاهاها…!

خب آدم ناحسابی قرنطینة بیماران که از اولشم بوده، نیازی به زحمت تو نبود! هاهاها…! اما رفقا راستی چی فرق کرد؟ ها…! درسته!… جریمه! از این همه بر و بیا و بیانیه و کذا و کذا… واسة اینه که عظما و شیخ فری می‌خوان از نمد کرونا واسة خودشون کلاهی دست و پا کنن و بزنن به جیب! حالا بقیة این بیانیة مشعشع رو گوش کنین.

مطالب مرتبط

موشکاف ۲۵آبان۹۹ – شیخ فری اومد، از همه چی حرف زد الای قرنطینه و تعطیلی

کرونا؛ بن‌بست بین قرنطینه و محدودیت

1 COMMENT

  1. با عرض سلام و دورود و خسته نباشید خدمت خواهران و برادران مجاهد و خانم مریم رجوی عزیز و بزرگوار با توجه به اتمام ریاست جمهوری اقای دونالد ترامپ و دیر تصمیم گرفتن اقای ترامپ برای حمله به پایگاه های موشکی و اتمی ایران من از خانم مریم رجوی عزیز خواهش می کنم تا ایشان با مقامات بلند پایه دولت اسرائیل و مقامات نظامی ارتش اسرائیل گفتگو کنند و انها را قانع کنند تا به ایران حمله نظامی کنند اکنون ایران در حال غنی سازی گسترده اورانیم است و غلظت ان را تا 12 درصد بالا برده و قصد دارد تا با ساخت بمب اتمی تل اویو و دیگر شهرهای اسرائیل را با خاک یکسان کند و یهودیان را از بین ببرند بیت المقدس متعلق به اسرائیل است و خمینی و خامنه ای در طول این 41 سال تلاش کرده اند تا با دادن اسلحه و موشک به لبنان و فلسطین انها را تحریک به جنگ با اسرائیل کنند و همچنین مردم ایران را نسبت به یهودیان و مردم اسرائیل بدبین کنند جوانان ایران بی گناه و مظلومانه در ابان 98 قتل عام شدند و همچنین سپاه هواپیمای اوکراین را با موشک هدف قرار داد و همچنین این رژیم در سایر کشورها فتنه و جنگ ایجاد کرد تحریم و فشار اقتصادی به تنهایی نمی تواند انتقام خون جوانان ابانماه 98 را از این رژیم بگیرد و جواب خون باید با خون تک تک پاسداران و بسیجیان پاسخ داده شود مردم ایران تشنه خون و کشته شدن تک تک پرسنل فاسد سپاه پاسداران و رهبر احمق ان خامنه ای بی شرف پست هستند با حمله موشکی به پایگاه های سپاه پاسداران هیچ اسیبی به مردم عادی وارد نخواهد شد و فقط افراد پاسدار به هلاکت خواهند رسید اسرائیل باید بجای بمباران سپاه پاسداران در سوریه مقر های اصلی و فرماندهی انها که در ایران است را بمباران و نابود کنند ارتش اسرائیل با توجه به تجهیزات نظامی پیشرفته ای که دارد می تواند این رژیم را ظرف 3 روز سرنگون کند و به مردم ایران کمک کند تا به ازادی دست یابند و این رژیم را که به یک غده سرطانی در خاورمیانه تبدیل شده است را نابود کند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here