موشکاف ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰ ـ عظی زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه

عظی زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه ـ موشکاف ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰

موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! حال و احوالتون چطوره؟ ایشالا که رو دور باشین. هاهاهاها. عرض به حضورتون که با سر رسیدن شعبدة انتخابات نظام، درد و مرضای نظام بیرون ریخته و عظی هم زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه.

هاهاهاها. آخه اون دو قطبی‌یی که می‌گفت ایجاد شده و می‌زنن تو سر و کلة هم. هاهاها. اما در واقع، دو جورش یه جوره، همه‌شون سر و ته یه کرباسن. هاهاهاها.

من از این شروع امروز صحبت ایشان یک مقداری تعجب کردم به سوابق ایشان نمی‌خورد این‌که مثلاً بحث کلید و دادگاه و اینها مطرح بشود خیلی شروع خوبی نیست ببینید آقای لاریجانی نمی‌تواند یک فاصله مصنوعی با آقای رئیسی ایجاد بکند این به‌نظر من بیشتر باعث زدگی در افکار عمومی می‌شود از شخصیت ایشان، نوعی فرصت‌طلبی محسوب می‌شود ببینید آقای لاریجانی به هر حال خاستگاهش و جنسش از آقای رئیسی هست و آقای رئیسی هم از آقای لاریجانی اینها را نمی‌توانند در ده روز بیست روز انتخابات بیایند یک ژستی بگیرد

موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله، یارو لاریجانی هم مثل رئیسی قاتل و آدمکشه. اما واسه رسیدن به قدرت مثل آفتاب‌پرست رنگ عوض می‌کنن. اما به نظرتون این رنگ به رنگ شدن بوقلمون وار، میتونه مردمو رنگ کنه که بیان پای صندوق؟ نخیر! مردم گولشونو نمی‌خورن. هاهاها.

آیا یخ مشارکت در انتخابات آب می‌شود؟

یخ افکار عمومی نسبت به حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری نشکسته است.

بیش از نیمی از پرسش‌شوندگان نظرسنجی ایسپا گفته‌اند تحت هیچ شرایطی در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت نمی‌کنند.

در شرایط فعلی هم‌افزایی قابل توجهی میان عوامل عینی و ذهنی و روانی در نارضایتی و حتی استهلاک سرمایه اجتماعی ایفا می‌کند.

مطالب مرتبط

موشکاف ۲۵اردیبهشت۱۴۰۰ ـ کش و واکش بین لاریجانی و رئیسی دیدنی است

دیکتاتورها، دعاوی و سرنوشتهای مشابه!

1 COMMENT

  1. با سلام و دورود فراوان خدمت خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران و مردان و زنان شجاع مجاهد خلق ایران علت جنگ اخیر و شدید بین اسرائیل و حماس شخص خامنه ای است که در روز قدس در سخنرانی های مضحک و مسخره خودش مردم فلسطین و حماس را برای جنگ با اسرائیل تحریک می کند و برای انها موشکهایی از قبیل بدر سجیل ارسال می کند تا با این موشکها اسرائیل را بمباران و نابود کنند و همچنین این رژیم فاسد از رهبر و اعضای القاعده در ایران میزبانی می کند اسرائیل باید به تلافی ارسال موشکهای ساخت ایران به تروریستهای حماس و جهاد اسلامی فلسطین با هواپیماهای جنگی خودش چند ساختمان بزرگ و مهم تهران را بمباران کند مردم ایران این رژیم فاسد را طرد کرده اند و انرا نمی خواهند و در عین حال مردم ایران با قیام کردن در کف خیابان با دستهای خالی نمی توانند از پس این رژیم فاسد خونخوار برایند و انرا سرنگون کنند بنابراین اسرائیل باید غده سرطانی جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه را نابود و سرنگون کند اگر رژیم ایران سرنگون شود دیگر انها نمی توانند برای لبنان و فلسطین موشک ارسال کنند تا حماس و فلسطین ان موشکها را بر سر مردم اسرائیل بریزند عامل همه جنگها در خاورمیانه رژیم ایران است باید تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 اسرائیل نقشه جنگ نظامی با این رژیم را عملیاتی کند تا با نابودی این رژیم کشورهای خاورمیانه و جهان به آرامش برسند باید انتخابات مسخره رژیم در روز انتخابات به خاک و خون کشیده شود و باید چند حوزه انتخابیه بزرگ محل اخذ رای در تهران به اتش کشیده شود و یا بمبگذاری شوند و یا چند نفر با بستن کمربند و جلیقه های انتحاری ان محل ها را منفجر کنند تا این رژیم فاسد برای هیچوقت انتخابات برگزار نکند و بترسد و در روز انتخابات باید جوانان با اسلحه به ماموران نظامی و امنیتی شلیک مستقیم کنند و روز خشونت و درگیری بین مردم و رژیم باشد نه روز انتخابات هزاران لعنت و فحش به خامنه ای خمینی ملعون و قاسم سلیمانی کتلت

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here