موشکاف ۱۸خرداد۱۴۰۰ ـ این روزا چرخ روزگار عظما رو له و لورده کرده

این روزا چرخ روزگار عظما رو له و لورده کرده ـ موشکاف ۱۸خرداد۱۴۰۰

موشکاف: سلام رفقا! حال و احوالتون چطوره؟ ایشالا که چرخ روزگار واستون بچرخه که این روزا چرخ روزگار عظما رو له و لورده کرده. هاهاهاها. بعد از این شویی که راه انداختن، یارو سلیمی از استبل نظام بلا آورد و گفت این منظره بود یا مفاحشه؟ هاهاهاها. روزنامه‌هاشونم نوشتن خیلی زننده و مضحک بود و کسی که مردد بود دلیلی واسه تصمیم‌گیری پیدا نکرد. هاهاهاها. آشی که بار گذاشته بودن اونقدر شور بود که این نوچه عظی هم از نمایش تلخک‌های نظام تو شو تلویزیونی‌شون حالش به هم خورده. هاهاهاها.

ولی دیشب حالم از این بد شد. واقعاً بهم ریخته بودم. چندین سال بود اینطوری نشده بودم. می‌گفتم رجال سیاسی مذهبی ما اینن.

موشکاف: هاهاهاها. ملت چل و اندی ساله که با دیدن شماها حالشون بد میشه. هاهاهاه. بعله، این مناظره‌ها قرار بود قاتق نون عظما بشه اما قاتل جونش شده. هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین یارو چی بهش انداخته. هاهاها.

توئیت عباس عبدی: پناهیان: دیشب حالم از دیدن مناظره بد شد! رجال سیاسی مذهبی ما اینها هستند؟!

این بحران اصول‌گرایی است

بله رجال سیاسی و مذهبی شما با گزینش شورای نگهبان همین‌ها هستند. آیا تازه متوجه شدید؟

موشکاف: هاهاهاها. نخیر! تازه متوجه نشده! تازه مجبور شده به زبون بیاره. هاهاهاها. البته فقط یه گوشه از نظام حال به هم زن ولایتو گفته. هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین که رقابت دلقکای سیرک انتخابات به کجا رسیده که هر هف تاشون اول شدن. هاهاهاها.

از دیروز تابه‌حال تقریباً هفت تا نظرسنجی اتفاق افتاده عدد دقیق نمی‌گویم هفت تا نظرسنجی اتفاق افتاده و در هر نظرسنجی یکی از نامزدها رفته اون بالای بالا قرار گرفته خیلی جالب استها یعنی الآن ما برای اول شدن هر نامزدی یک نظرسنجی داریم این خودش دارد می‌گوید که این نظرسنجیها چقدر قابل اعتناست و چقدر نیست

مطالب مرتبط

موشکاف ۱۷خرداد۱۴۰۰ ـ مخصوصا این روزا حال و روز عظما واویلاست

چرا خامنه‌ای برای کاندیدهای حذف شده خط و نشان می‌کشد؟

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here