موشکاف ۷تیر۱۴۰۰ ـ این روزا تو نظام ولایت یه مسابقه‌ای هست به نام مسابقه وقاحت

این روزا تو نظام ولایت یه مسابقه‌ای هست به نام مسابقه وقاحت ـ موشکاف ۷تیر۱۴۰۰

موشکاف: سلام رفقا!‌سلام دوستان! جمالتونو گل بارون! ایشالا که سرحال و سرزنده و رو به راه باشین. هاهاهاها. این روزا تو نظام ولایت یه مسابقه‌ای هست به نام مسابقة وقاحت!هاهاهاها. یکی از اونایی که همیشه رو سکوئه یارو نمکیه. ملاحظه بفرمایین. هاهاهاها.

ما در ماه‌های آینده نه تنها کمبود واکسن نخواهیم داشت بلکه ریل‌گذاری کردیم که واکسن ما در اقصی نقاط جهان همان‌طور که فرمودید که درها را بر تهی دستان جهان قلدران و زورگویان بسته‌اند انشاالله بتوانیم واکسن صادر کنیم! و هدیه کنیم! و این از افتخارات ناب جمهوری اسلامی است
موشکاف: دددی‌دی‌دی‌دی! تو مملکت خودمون هنوز ۵درصد مردم هم واکسن نزدن، طرف وعدة صادرات میده! هاهاهاها. کشورای منطقه از ترکیه و عربستان بالای ۴۰ درصد واکسن زدن، امارات و قطر که ۱۰۰درصد! یارو نمکی معلوم نیست چی میزنه که اینطوری رفته فضا!هاهاهاها. اما رفقا! اینا همه تبلیغاته که واکسنای تایید نشده شونو با قیمت ۴برابر واکسنای تایید شدة بین المللی به مردم حقنه کنن. مگه خود عظی نبود که شد آکتور تبلیغات واکسن. اونم واکسنی که ستاد اجرایی زیر دست خودش ساخته. هاههاها.

حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز دوز اول واکسن کووایران برکت را دریافت کردند.
موشکاف: هاهاهاها. قبلنا فیلم ساخته بودن «ناصرالدین شاه، آکتور سینما» حالا یارو عظی واقعا شده آکتور فیلم تبلیغاتی. هاهاهاها. ملت که به این واکسنا اعتمادی ندارن. عظی رو آوردن یه ویتامینی، چیزی بهش زدن، به اسم واکسن. میگم ویتامین، چون عظی به این آت و آشغالا نیازی نداره. چند ماه پیش واکسن فایزر زده. هاهاهاها. اما ملاحظه بفرمایین که چرندیات یارو نمکی، چه جوابی تو خود نظام داشته. هاهاها.

مطالب مرتبط

موشکاف ۶تیر۱۴۰۰ ـ عظما با تحریم یکپارچة ملت، علیل‌تر و ذلیل‌تر از همیشه شده

نمای روز ـ چرا خامنه‌ای تحریم انتخابات را توجیه می‌کند؟

1 COMMENT

  1. با سلام و دورود خدمت شما به دليل انكه مردم ايران در انتخابات دوره سيزدهم رياست جمهوري شركت نكردند و مشت محكمي به دهان كثيف خامنه اي زدند و به جمهوري اسلامي نه گفتند اين رژيم بعد از انتخابات در اكثر شهرهاي ايران با وجود هواي گرم و خشكسالي اب و برق مردم را قطع مي كندو انتقام اين مشاركت پايين را از ملت ايران مي گيرند مدرك تحصيلي دكتراي حسن روحاني تقلبي بود و او نتوانست مشكل معيشت و رفاه مردم ايران را حل كند و خيلي بيسواد بود و روحاني حتي نمي توانست انگليسي صحبت كند حالا رئيسي كه احمق تر و بدتر از حسن روحاني است و شش كلاس بيشتر سواد ندارد مي خواهد اوضاع اقتصادي مردم ايران را حل كند كه خيلي خيلي مضحك است و رئيسي اين مردك ديوانه چطوري مي خواهد در اينده و در مقر سازمان ملل و در كشور امريكا كه او را تحريم كرده اند روبروي نمايندگان ساير كشورها سخنراني كند او با رئيس جمهور شدنش فرهنگ و تمدن چند هزار ساله مردم ايران را لگد كوب خواهد كرد و مردم ايران را درجهان تحقير خواهد كرد و با انتخاب وزير اطلاعات در كابينه اينده اش كسي را انتخاب خواهد كرد كه مثل خودش جنايتكار باشد و مردم ايران را بيشتر سركوب و جوانان بيشتري را اعدام و شكنجه كند و وزير ارتباطات را كسي انتخاب مي كند كه پيام رسانهاي خارجي همچون واتس اپ و اينستاگرام را همانند تلگرام مسدود و فيلتر كند و از دسترسي مردم به حقايق و اخبار منتشر شده از سايتهاي سازمانهاي مخالف جمهوري اسلامي جلوگيري كند بنابراين نبايد گذاشت رئيسي اين مرد فاسد رئيس جمهور ايران باشد و بايد هرچه زودتر او و خامنه اي به خاطر جناياتشان در دادگاه بين المللي حاضر ومحاكمه و مجازات شوند مرگ بر علي خامنه اي و ابراهيم رئيسي

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here