ابرار : قالیباف رییس مجلس یازدهم شد!!!


قالیباف رییس مجلس

علی خامنه‌ای که به‌خوبی می‌داند کشتی بی‌لنگر حاکمیتش در مواجهه با امواج سرکش قیام و نیز


بحرانهای دوران سرنگونی شکاف خورده و لرزان است، برای حفظ تتمهٔ نظامش


چاره‌ای جز تکیه بر مهره‌های دستچین ندارد. حذف و تصفیهٔ نمایندگان مجلس ارتجاع


با تیغ نظارت استصوابی، هدفی جز این نداشت که امثال پاسدار قالیباف را -پس


از اعمال ضریب افزایش آرا و رقم‌سازی نجومی در اتاق تجمیع -


که فقط با ۱۴درصد کل آرای تهران، به اصطبل بهارستان راه یافته به سرکردگی مجلس وحوش بگمارد.

او در گماشتن ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه نیز نشان داد که برای حفظ نظامش در مراحل پایانی به جنایتکاران پیشانی سیاه نیاز دارد. دزدان و جنایتکارانی که خامنه‌ای دور هم جمع کرده است، هر کدام پرونده‌های سنگینی دارند که یک برگ از آن برای قرار گرفتن‌شان در برابر میز عدالت کافی است.

پاسدار محمدباقر قالیباف که در ادبیات فولکلور مردم ما به صفاتی مانند «خالیباف» یا «خیال‌باف» و «قالی‌گیت» معروف است، در حسرت نشستن در کنار سران سه‌گانهٔ قوای نظام، بارها سرسپردگی خود را به خلیفهٔ ارتجاع نشان داده است. این پاسدار جاه‌طلب ۳بار برای ریاست‌جمهوری نظام خیز برداشت، اما نتوانست از دیوار آن بالا برود و به‌طور موقت در دبهٔ ترشی نظام نگهداری شد تا به جای علی‌لاریجانی ریاست مجلس ارتجاع را به عهده بگیرد.

محمد باقر قالیباف به‌عنوان یکی از پاسداران دستگاه جنگ و سرکوب، در دهه۶۰ دو لشگر سپاه پاسداران و متعاقباً یک‌سوم جبهه را در جنگ خانمان‌سوز ایران و عراق فرماندهی کرده است. او بسیاری از کودکان و دانش‌آموزان را شخصاً به‌عنوان گوشت دم توپ به میدانهای مین فرستاده و در اواخر دههٔ۶۰ به‌عنوان فرمانده سپاه پاسداران در استانهای گیلان و مازندران در شمال ایران نقش بسیار کلیدی در سرکوب اعتراضات ایفا کرده است. آنچه مهره‌های بدنام نظام همه با هم دارند

مطالب مرتبط

قالیباف

قالیباف رییس مجلس کیست؟!


لطفا به اشتراک بگذارید: