خنده دارترین خبرهای خامنه‌ای و روحانی در خبر تو خبر این هفته

خبر تو خبر – خنده دارترین خبرهای خامنه‌ای و روحانی


مجلس ارتجاع؛ شکاف و تشدید بحران

در روزنامه‌های حکومتی امروز از میان بحرانهای داخلی و خارجی،

برجسته‌ترین بحران شقه درونی در باندهای حاکم هستند.

یکی از این شقه‌ها به مجلس به‌اصطلاح یکدستی که خامنه‌ای

برای تداوم سیاست چپاول و سرکوبش فراهم کرده برمی‌گردد. در میان دود و دمهای راه‌اندازی مجلس جدید ارتجاع و درآوردن پاسدار قالیباف از خمره وحدت نظام، روزنامه‌های هر دو باند حاکم پیشاپیش به شکست این پروژه خامنه‌ای اعتراف کرده‌اند.

سیاست روز نوشته است: «برخی بر این باورند که ماه عسل اصول‌گرایان به‌زودی پایان می‌یابد و یکی از دلایل خود را تصمیم‌گیری دیر هنگام میان طرفداران پایداری، قالیباف و حزب مؤتلفه عنوان می‌کنند.محمد مهاجری تحلیلگر اصول‌گرا نیز در این باره معتقد است که اختلاف میان اصول‌گرایان در مجلس یازدهم بالا می‌گیرد». و روزنامهٔ آفتاب یزد از باند مغلوب نظام با اشاره به خوی پاسداری قالیباف نوشته است: «ایشان عادت کرده که با نگاه مدیریت اجرایی حکم‌هایی صادر کند و امر و نهی‌هایی داشته باشد، اما اگر در مجلس هم دست به چنین کارهایی بزند همانهایی که به او به‌عنوان رئیس رأی دادند در مقابل وی خواهند ایستاد و این گره‌ای است که او ممکن است نتواند باز کند».

اذعان به فروپاشی بادکنک اصلاحات
اجازه بدهید در پاسخ فقط قسمتی از اعتراف روزنامهٔ حکومتی ابتکار را بخوانم. سرمقاله این روزنامه به قلم یک عضو هیأت‌رئیسه مجلس قبلی آخوندی است و به کارنامه این باند اشاره کرده و از جمله نوشته است: «ما سال‌ها بی‌توجه به نیازهای جامعه، به دعوای قدرت پرداختیم لذا از تحولات جامعه و تغییرات اجتماعی جا ماندیم... هم هویت خود را باختیم و هم حقیقتی به کف نیآوردیم».

مطالب مرتبط

خبرهای خنده دار خامنه ای و روحانی در خبر تو خبر این هفته

خبر های مربوط به خامنه‌ای و روحانی
لطفا به اشتراک بگذارید: