طنز نماینده مجلس خامنه ای در دوران کرونا

دوران کرونا و نماینده مجلس خامنه ای - طنز


نگاهی به وضعیت نظام آخوندی


پس از اظهارات اخیر خامنه‌ای مبنی بر لزوم نگه‌داشتن حریم و حرمت سران سه قوا و پرهیز


از اهانت به ‌آنها، عنابستانی عضو مجلس ارتجاع که به‌ روحانی دشنام داده بود حاضر به‌عذرخواهی نشد


و از اقدام خود دفاع کرد. وی گفت: «روحانی نازک نارنجی شده است! رهبری که مصداق برای این توهینها


تعیین نکرده‌اند. حرف در مصداق است که چه کلامی هتک حرمت محسوب می‌شود یا نمی‌شود.


توئیت خود به‌روحانی را توهین نمی‌دانم. ان‌شاالله همه با هم تمرین کنیم تا احترام یکدیگر را نگهداریم». (سایت حکومتی آفتاب ۴ آبان)


خاطرنشان میشود روز ۲۳مهر در جریان جنگ گرگها علی اصغر عنابستانی عضو مجلس ارتجاع با درج عکسی از ماسک جدید روحانی به وی حمله کرد و نوشت: او آن‌قدر وقیح است که ملت خویش را به تمسخر گرفته است! کشور به‌حال خود رها شده و مردم در تأمین مایحتاج خویش درمانده‌اند و زیر خط فقر دست و پا می‌رنند و رئیس‌جمهور در بند حفظ خط ریش خویش است! اُف بر تو باد که ملتی را شرمنده کرده‌ای!


در همین رابطه علیرضا معزی معاون دفتر روحانی در پاسخ به توییت یک نماینده مجلس علیه روحانی در حساب توئیتری خود نوشت: «دهان‌دریدگی شاید چند صباحی شیوه‌ی سیاست‌ورزی باشد اما تا همیشه نشانه‌ی فرومایه‌گی است.» (همشهری ۲۳مهر۹۹)


جناح دلواپسان باند خامنه‌ای در مجلس ارتجاع، مستمراً در حال عر و تیز هستند که چرا «ریاست مجلس» مانع طرح استیضاح روحانی می‌شود. انگار نه انگار که خامنه‌ای در تیرماه مستقیماً وارد شد و آنها را از این کار برحذر داشت. اما آنها سخنان «رهبر فرزانه!» را هم به گوش درازشان نمی‌گیرند! این بخشی از سخنان نماینده


مطالب مرتبط


طنز گوشمالی زن بسیجی – خامنه ای – روحانی


نماینده سابق مجلس ارتجاع: عدم تصویب FATF باعث شد مردم زندگی‌شان را به انتخابات آمریکا گره بزنند

لطفا به اشتراک بگذارید: