موشکاف ۱۹آذر۹۹ – این روزا سگ و سیله‌های نظام، می زنن تو سر و کله همدیگه

این روزا سگ و سیله‌های نظام، حسابی می زنن تو سر و کله همدیگه – موشکاف ۱۹آذر۹۹


موشکاف: سلام به دوستان گل و گلاب! میوة کمیاب! ایشالا که سلامت باشین! هاهاهاها. عرض کنم خدمتتون که این روزا باندای نظام، حسابی می زنن تو سر و کله همدیگه.


هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که یارو سخنگوی قضائیة نظام چطوری باند شیخ فریو تهدید میکنه. هاهاهاها.سؤال من در مورد در خصوص مصوبه اخیر مجلس به‌عنوان اقدام راهبردی بر علیه تحریم‌هاست


که ماده ۹ این مصوبه ذکر شده کسانی که از اجرای این قانون استنکاف کنند به مجازات تعزیری


درجه ۲ یا ۵ قانون مجازات محکوم می شوند نظر قوه قضاییه در خصوص این جرم انگاری چیست؟

اسماعیلی: هیچ‌کس به خودش نباید اجازه بدهد که بگوید من قانون را اجرا نمی‌کنم یا این قانون لازم‌الاجرا نمی دانم ما به‌عنوان قوه قضاییه چه اصل قانون را در ارتباط با اقدام راهبردی برای لغو تحریم لازم‌الاجرا می‌دانیم و چه جرم انگاری در این قانون را لازم‌الاجرا می‌دانیم
ما امیدواریم کسی از این قانون تخلف نکند ولی اگر تخلف کرد برابر ضمانت اجرای پیش‌بینی شده در قانون رسیدگی خواهد شد
موشکاف: هاهاهاها. شیخ فری‌! خوردی! هسته اشو تف کن! هاهاهاها. شیخ فری اونقده از این مصوبه شکار بود که حتی اونو به عنوان قانون ابلاغ نکرد و یارو قالیباف این کارو کرد. هاهاهاها.


آخرین فرصت روحانی برای ابلاغ قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها دیروز بود که ابلاغ نکردند البته ایشان با عدم ابلاغ قانون تامین کالای اساسی و قانون مذکور دومین بار در ماه اخیر قانون گریزی کردند.

موشکاف: هاهاهاها. دم آخری، یارو شیخ فری کشیده به اعصابش! هاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین که چطوری سخنگوش از اینکه از باند رقیب رو دست خورده به آه و فغانه. هاهاهاها.


مطالب مرتبط


موشکاف ۱۸آذر۹۹ – آخوندا واسه مذاکره با آمریکا چطوری موس موس میکنن


تهدید دولت روحانی در صورت سرپیچی از مصوبه مجلس

لطفا به اشتراک بگذارید: