ستاره صبح :خامنه‌ای ؛ واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع !کرونا و کرونای ولایت متحد

خامنه‌ای ؛ واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع ! ویروس کرونا و کرونای ولایت متحد علیه ملت ایران - ستاره صبح


جمعه ۱۹دی خامنه‌ای در تلویزیون حکومتی ظاهر شد و در رابطه با مسائل مختلف نظام، صحبت کرد.


خامنه‌ای در بخشی از صحبت‌هایش به موضوع واکسن کرونا هم پرداخت.


در شرایطی که تعداد قربانیان کرونا در ایران، به‌خاطر سیاست‌های حاکمیت آخوندی به ۲۰۰هزار نفر رسیده و


«مردم می‌بینند حتی در کشورهای عراق و افغانستان به‌دلیل استفاده از واکسن شرکتهای معتبر، کرونا فروکش کرده»


(محبوب‌فر-عضو ستاد حکومتی کرونا-۲۲ آذر۹۹)، و «مردم به این واکسن (فایزر) به‌عنوان ناجی خود چشم دوخته‌اند» (روزنامهٔ حکومتی اقتصاد سرآمد-۲۷آذر۹۹)، و «مطالبه ملی تمام مردم کشور خرید واکسن کروناست» (روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت-۲۷ آذر۹۹)، خامنه‌ای با تأکید بر این‌که حرفش حرف آخر است، گفت: «ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع!».


این در حالی است که تمام جهان در حال سفارش، تهیه و واکسیناسیون عمومی و رایگان با واکسنهای معتبر و مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی هستند، و «۸۰ کشور ۷میلیارد دوز واکسن فایزر را تهیه کردند و به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده‌اند» (روزنامهٔ حکومتی جهان صنعت-۲دی)، خامنه‌ای گفت: «اگر کارخانه فایزر‌شان می‌تواند واکسن درست، کند چرا به ما می‌خواهند بدهند؟!».


بدین ترتیب روشن شد تا امروز پشت «بهانه‌جویی‌های سردمداران رژیم برای نخریدن واکسن کرونا» و «تعلل مسئولان برای خرید واکسن کرونا» (جهان صنعت-۲۷ آذر) شخص خامنه‌ای بوده. آن هم در زمانی که «هزینه تأمین واکسن (خارجی) کرونا در ایران کمتر از ۲۰۰میلیون دلار است و این عددی نیست که (حکومت) نتواند تأمین کند» (ظفرقندی، رئیس سازمان نظام پزشکی-۲دی).


مطالب مرتبط


ستاره صبح : منظور از خیزش …و آتش خشم !!!


خامنه‌ای ؛ واکسن ممنوع ، کشتار آزاد!


لطفا به اشتراک بگذارید: