کیهان : بلژیک اسدی را به ۲۰ سال حبس محکوم کرد؛...سوز و گداز ارگان خامنه‌ای...

بلژیک اسدی را به ۲۰ سال حبس محکوم کرد؛...سوز و گداز ارگان خامنه‌ای - کیهان


کیهان خامنه‌ای ۱۸بهمن۹۹ درباره حکم دادگاه بلژیک علیه دیپلمات تروریست رژیم


نوشت: «بلژیک اسدالله اسدی را به ۲۰سال حبس محکوم کرد.


اسدالله اسدی اگر چه با استدلال قانونی داشتن مصونیت دیپلماتیک در جلسات دادگاهی که


طی ماه‌های گذشته برگزار شد شرکت نکرد، اما اروپایی‌ها وقیحانه ضمن نادیده گرفتن


چنین مسأله‌ای مبادرت به دستگیری و برگزاری دادگاه و در نهایت صدور حکم


حبس ۲۰ساله برای این دیپلمات کشورمان کرده‌اند.


فرانسه اکنون میزبان ‌ مجاهدین است. گروهکی که ۱۷هزار ‌(ازما) را به خاک و خون کشیده.


رسانه‌های حامی تروریستها هم در اروپا پادشاهی می‌کنند و حتی مورد حمایت دولتهای اروپایی هستند تا تریبون کافی برای توضیح در مورد عملیات‌های تروریستی‌شان در ایران را داشته باشند!


بدعت جدید اروپایی‌ها در حالی است که در صورت عدم واکنش مناسب در برابر آن می‌تواند به‌عنوان یک رویه در دستور کار کشورهای اروپایی علیه دیپلمات‌های کشورمان بکار گرفته شود».


کیهان خامنه‌ای با یادآوری سابقهٔ دستگیری دپیلمات تروریست رژیم نوشته است: «انفعال ۲ساله وزارت امور خارجه در قبال این نیروی خودی و موج‌سازیهای فراوان (مجاهدین) برای بهره‌برداری از این پرونده‌سازی باعث شد دستگاه قضایی بلژیک سرانجام با اعلام پایان یافتن مراحل تحقیقات، دادگاههای رسیدگی به اتهامات اسدی و ۳ فرد دیگر را آغاز کند که در نهایت به صدور حکم علیه آنها منجر شد».


«مصونیت از‌دست‌رفته!» تیتردرشت صفحه اول وطن امروز است که ضمن این‌که این محکومیت را «بی سابقه» و «نقطهٔ عطف» رویارویی «برخی کشورهای اروپایی» علیه نظام توصیف کرده، از پیامدهای این حکم ابراز وحشت کرده و از جمله نوشته است: «دستگیری و محاکمه دیپلمات (نظام) در ادامه سناریوی حذف دیپلمات‌های وفادار به نظام در اروپا صورت گرفته است، ».


مطالب مرتبط


کیهان : رونمایی از تیربار موشکی سپاه و …، خاطره رونمایی کرونایاب توسط سلامی!


کیهان خامنه‌ای : محکومیت اسدالله اسدی می‌تواند به‌عنوان یک رویه در دستور کار کشورهای اروپایی بکار گرفته شودلطفا به اشتراک بگذارید: