موشکاف ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰ ـ عظی زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه

عظی زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه ـ موشکاف ۲۷اردیبهشت۱۴۰۰


موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! حال و احوالتون چطوره؟ ایشالا که رو دور باشین. هاهاهاها. عرض به حضورتون که با سر رسیدن شعبدة انتخابات نظام، درد و مرضای نظام بیرون ریخته و عظی هم زانوی غم بغل کرده که تو این وانفسا چه خاکی تو سرش کنه.


هاهاهاها. آخه اون دو قطبی‌یی که می‌گفت ایجاد شده و می‌زنن تو سر و کلة هم. هاهاها. اما در واقع، دو جورش یه جوره، همه‌شون سر و ته یه کرباسن. هاهاهاها.


من از این شروع امروز صحبت ایشان یک مقداری تعجب کردم به سوابق ایشان نمی‌خورد این‌که مثلاً بحث کلید و دادگاه و اینها مطرح بشود خیلی شروع خوبی نیست ببینید آقای لاریجانی نمی‌تواند یک فاصله مصنوعی با آقای رئیسی ایجاد بکند این به‌نظر من بیشتر باعث زدگی در افکار عمومی می‌شود از شخصیت ایشان، نوعی فرصت‌طلبی محسوب می‌شود ببینید آقای لاریجانی به هر حال خاستگاهش و جنسش از آقای رئیسی هست و آقای رئیسی هم از آقای لاریجانی اینها را نمی‌توانند در ده روز بیست روز انتخابات بیایند یک ژستی بگیرد


موشکاف:‌ هاهاهاها. بعله، یارو لاریجانی هم مثل رئیسی قاتل و آدمکشه. اما واسه رسیدن به قدرت مثل آفتاب‌پرست رنگ عوض می‌کنن. اما به نظرتون این رنگ به رنگ شدن بوقلمون وار، میتونه مردمو رنگ کنه که بیان پای صندوق؟ نخیر! مردم گولشونو نمی‌خورن. هاهاها.


آیا یخ مشارکت در انتخابات آب می‌شود؟


یخ افکار عمومی نسبت به حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری نشکسته است.


بیش از نیمی از پرسش‌شوندگان نظرسنجی ایسپا گفته‌اند تحت هیچ شرایطی در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت نمی‌کنند.


در شرایط فعلی هم‌افزایی قابل توجهی میان عوامل عینی و ذهنی و روانی در نارضایتی و حتی استهلاک سرمایه اجتماعی ایفا می‌کند.


مطالب مرتبط


موشکاف ۲۵اردیبهشت۱۴۰۰ ـ کش و واکش بین لاریجانی و رئیسی دیدنی است


دیکتاتورها، دعاوی و سرنوشتهای مشابه!

لطفا به اشتراک بگذارید: