ادعاهای راهبردی نظام آخوندی ـ نطنز فخری زاده سلامی

نطنز فخری زاده سلامی ـ ادعاهای راهبردی نظام آخوندی


از یه طرف بلندگوهای قارقارکی نظام مثل سلامی در حال تبلیغ اقتدار نظامن که می‌گیریم و می‌کشیم و نفس‌کش می‌طلبیم. از اون ور روز روشن یکی از حفاظت‌شده‌ترین سایتهای هسته‌ای نظام رو تو نظنز می‌ترکونن و کل دم و دستگاه اطلاعاتی آخوندی هنوز نمی‌تونه بگه دقیقاً  از کجا خوردن.


یکی از خزعبلات تکراری و نخ‌نمای عمود لرزان و پوسیده‌ٔ خیمه‌ٔ ولایت در اولین روز سال۱۴۰۰ «گیر»ی بود که به فضای مجازی داد! خامنه‌ای که حرص قدرت مطلقه هر روز او را تشنه و تشنه‌تر می‌کند، از سایتها و صفحات مجازی که به فرمان خودش فیلتر شده به فغان آمده بود.


«رهبر فرزانه!» در آستانه‌ٔ شعبده‌ٔ انتخاباتی که قصد یک قطبی کردن آن را دارد، نگرانی به چالش کشیده شدن و به سخره گرفته شدن هیمنه‌ٔ پوشالی‌اش در فضای مجازی و شکست طرح‌هایش برای نمایش انتخابات را دارد.


البته بزرگ عمامه‌داران ولایت روشن نکرد که دیگر بیش از این همه محدودیت سرعت و پهنای باند و فیلترهای متنوع و گوناگون با سایزهای مختلف و کلی اکانت‌های فیک سپاه سایبری‌اش در همان صفحات فیلتر شده که وظیفه‌ٔ پروموت کردن خودش یا لجن‌پراکنی علیه «دشمن برانداز» را دارند، دیگر چه کاری می‌خواهد بکند!


مأموریت مهم پاسدار حسین سلامی، ابر شرخر نظام!
هنوز خود مقام عظمای ولایت در میان خماری دود پیشین و آماده‌سازی دود پسین، حیران و مردد درباره‌ٔ تصمیم‌گیری برای «چه کردن» با فضای «ول» مجازی مانده بود که محمد جواد آذری جهرمی، وزیر جوان ارتباطات و بازجوی اطلاعاتی سابق نظام اولین اردنگی را نثار محضر «مبارک!» اش کرد و گفت آن شیوه‌ها منسوخ شده است.


مطالب مرتبط


قطعه طنز وشاد ـ بسیجیه گفت به عشق ولایت رأی نمیدم


رجزخوانی پهلوان‌پنبهٔ شل‌مغز نظام!

لطفا به اشتراک بگذارید: