انتخابات فضاحت اصلاح‌طلبان در حافظه تاریخی مردم ـ پیدا کردن کلید حل مشکلات

پیدا کردن کلید حل مشکلات ـ انتخابات فضاحت اصلاح‌طلبان در حافظه تاریخی مردم


یادی هم بکنیم از فضاحت ماله‌کش‌هایی که به‌عشق دریافت یک تکه استخون نعلین‌های روباه بنفش رو می‌لیسیدن و یافتم یافتم می‌کردن که کلید حل مشکلات نظام رو پیدا کردن.


پاسدار قالیباف نیز که روز قبل گفته بود به‌دلیل شرکت کردن رئیسی، ثبت نام نخواهد کرد، در پیامی نسبت به پیامدهای جدال درونی در باند خامنه‌ای هشدار داد و گفت: الآن وقت نقد همدیگر نیست بلکه وقت آن است که کنار هم بایستیم. (سایت ۵۵ آنلاین رژیم۲۲ اردیبهشت)


از سوی دیگر، جواد ظریف که پیشاپیش کنار زده شده از عدم شرکت خودش در نمایش انتخاباتی خبر داد. خبرگزاری حکومتی انتخاب در این باره گزارش داد جواد ظریف گفته است: آمدنم با توجه به دلواپسی‌هایی که در این ۸سال و به‌ویژه از نوروز امسال به نمایش گذاشته‌شد، به خیر و صلاح نیست. (خبرگزاری انتخاب رژیم۲۲ اردیبهشت)


در همین حال باند مغلوب ولایت که طیفی از اصلاح‌طلبان قلابی و سرکوبگران مدعی اعتدال را در برمی‌گیرد، به‌رغم این‌که تیغ رد صلاحیت بالای سرشان هست، اعلام کرده که همه کسانی که صحبت از کاندیدا شدن آن به میان آمده ثبت نام خواهند کرد که شامل افرادی چون جهانگیری و تاجزاده و خرازی می‌شود. (خبرگزاری انتخاب رژیم۲۲ اردیبهشت)


همزمان تاجزاده اعلام کرد او از آخوند جنتی نسبت به قانون اساسی ولایت فقیه بیشتر التزام دارد. (تلگرام اصلاحات نیوز رژیم۲۲ اردیبهشت)


 

مطالب مرتبط


ادعاهای راهبردی نظام آخوندی ـ نطنز فخری زاده سلامی


آشفتگی و کسادی نمایش انتخاباتی رژیم ولایت فقیه

لطفا به اشتراک بگذارید: