موشکاف ۱۴خرداد۱۴۰۰ ـ تعزیه انتخابات نظام ولایت فقیه

تعزیه انتخابات نظام ولایت فقیه ـ موشکاف ۱۴خرداد۱۴۰۰


موشکاف: سلام و صد سلام به همهٔ رفقای با صفا و خوش مرام! هاهاهاها. رفقا! تو تعزیهٔ انتخابات نظام یه سری مثل دائم الکاندید رضایی و مهرعلیزاده و همتی، نقش نعشو بازی می‌کنن؛ اما همینا گاهی زبون وا می‌کنن و یه حرفایی می‌زنن که حال عظما رو خیلی ناخوش می‌کنه هاهاهاها.


دلارهای ۴۲۰۰تومان به بازار میریزیم با این نداری دلار بخشی‌اش را می‌خورند بخشی‌اش را هم بر می‌دارند از چین جنس آشغال وارد کشور می‌کنند بعد می‌بینیم در آن سنگ‌قبر در آمده سنگ‌قبر سنجاق قفلی همین تسبیح‌هایی که خیلی‌ها به‌دست می‌گیریم صلوات شمار آخه به خدا خنده‌دار است والله خنده‌دار است تو تاریخ به ما می‌خندند می‌گویند یا شما خائن بودید به بنده عرض می‌کنم یا می‌گویند خائن بودید یا عقل نداشتید


موشکاف: هاهاهاها. هر دوش. هم عقل نداشتین و هم خائنین. هاهاها. اولین خائن هم گوربه‌گوری خمینی دجال بود که انقلابو هپلی هپو کرد و شد استبداد مطلقهٔ ولایت فقیه. اما اون موقع نمی‌تونست رسماً زیر انتخابات بزنه، اما حالا سگ و سیله‌های دجال علناً از این چیزی که به گردنشون افتاده، اظهار ناراحتی و پشیمونی می‌کنن هاهاهاها.


آمدیم مدل دموکراسی غربی در رقابت انتخاباتی رو پذیرفتیم. اشتباه کردیم. الآن این سخن مطرحه. امارات که انتخابات نداره. اعصاب مردمش راحت‌تر نیست؟ قطر که انتخابات نداره، عمان که انتخابات نداره، این ترکمنستان بالای ایران انتخابات نداره آروم‌تر نیست اعصابشون؟


موشکاف: هاهاهاها. اعصاب مردم وقتی آروم میشه که شر لات و لمپنایی مثل تو از سرشون کم شه. هاهاها. اما داشته باشین آخوند جلاد رئیسی رو که ترس و لرز تمام وجودشو گرفته. هاهاهاها.


وای به آن روزی که مردم ناامید بشوند مایوس بشوند احساس جدایی از صندوق رأی بکنند احساس ارتباط با دولت نکنند احساس کنند که دولت حرف آنها را نمی‌شنود


مطالب مرتبط


موشکاف ۱۱خرداد۱۴۰۰ ـ عظما با شوربای نگهبانش همه رسواییها رو به جون خرید


خامنه‌ای به نقل از وصیت خمینی ملعون : عدم حضور در انتخابات چه بسا گناهی باشد در رأس گناهان کبیره

لطفا به اشتراک بگذارید: