گفتگو ـ داستان بی‌سوادی رئیسی و زاکانی و بقیه کاندیداهای سیرک انتخابات

داستان بی‌سوادی رئیسی و زاکانی و بقیه کاندیداهای سیرک انتخابات ـ گفتگو


یکی از داغ‌ترین موضوعات نمایش مناظرات انتخاباتی رژیم، مدرک تحصیلی رئیسیه که هنوز هم حل نشده. چون هرکاری می‌کنن رئیسی مدرک نشون نمی‌ده. یعنی می‌گه دکترای حقوق دارم اما مدرک ششم ابتدایی رو نشون نمی‌ده.


فضاحت تا حدیه که الان باسوادترین نفر این مناظره پاسداری است به‌اسم زاکانی که مدرک قبولی شهریور خودش رو با دو تا تجدیدی رو کرده. تو بیابونی که لنگه کفش کهنه هم پیدا نشه، بند کفش، خودی نشون می‌ده.


تلویزیون آرا (رژیم) دوشنبه ۱۷خرداد، رسوایی استفاده از واژه «شش کلاس سواد» آخوند رئیسی در مناظره مسخره انتخاباتی، را به کانال‌های تلگرامی مجاهدین خلق نسبت داد.


مجری دوم تلویزیون آرا رژیم گفت: یک نکته دیگر در مورد هم‌چنان حواشی مناظره اول ادامه دارد و بحث مدرک تحصیلی کاندیدا و نامزد‌هایی که توی مناظره خیلی داغ مطرح شد هم‌چنان حواشی و صحبت‌ها درباره آن ادامه دارد یک نکته جالب توجه در این میان این هست که یکی از کانال‌های تلگرامی وابسته به سازمان مجاهدین خلق .... در یک ماه گذشته به دفعات از کلید واژه شش کلاس سواد برای آقای رئیسی استفاده کرده و این استفاده از این کلید واژه قبل از مناظره اول کاندیدا بوده و بعد متأسفانه دیدیم که همین کلید واژه توی مناظره هم توسط یکی از نامزدها و خطاب به آقای رئیسی در واقع بیان شد.


مجری: یعنی می‌خواهید بگویید عمدی بوده و از آنجا برداشتند؟


مجری دوم: گاهی وقتها من چون ترجیح می‌دهم که تحلیلم در واقع خوش‌بینانه باشد گاهی وقتها ما تحت تاثیر فضاسازیها قرار می‌گیریم بدون این‌که در واقع بدونیم که اون کلید واژه اون تحلیل و آن خبر داریم از کجا می‌گیریم و چه کسانی روی ذهن ما مؤثر هستند.مطالب مرتبط


استندآپ خامنه‌ای ولی فقیه نظام و یک سیرک انتخابات یکپایه نظام آخوندی ـ قطعه طنز وشاد


ارتباط دادن «شش کلاس سواد» آخوند رئیسی به کانال‌های تلگرامی مجاهدین

لطفا به اشتراک بگذارید: