اصرار رسانه‌های حکومتی به استفاده از القاب دکتر و آیت‌الله برای رئیسی جلاد

رسانه‌های حکومتی و اصرار به استفاده از القاب دکتر و آیت‌الله برای رئیسی جلاد


آیا در نظام جهنمی به ارث رسیده از خمینی، «قحط‌الرجال آبلیمو» پیش آمده است؟


آیا مهرهٔ دیگری یافت نمی‌شود که خامنه‌ای عبای ژندهٔ خود را بر گل‌میخ پوسیدهٔ رئیسی آویخته است. دولت جوان حزب‌اللهی را چه شده است که مانند گربهٔ مرتضی علی فقط بر چنگول‌های ابراهیم رئیسی فرود می‌آید؟


آیا خوش‌نام‌تر و دوسیه پاک‌تر از رئیسی در نظام آدمخواران یافت نمی‌شد تا خامنه‌ای مجبور نباشد رئیس دولت خود را یک جلاد پیشانی‌سیاه قرار دهد؛ جلادی که با جلوس بر کرسی ریاست جمهوری، در نخستین سفر بین‌المللی خود با مشکل مواجه خواهد شد؟


پاسخ را باید در حکم جنایتکارانهٔ خمینی به ابراهیم رئیسی و هیأت مرگ جست.


در این حکم دجال قرن تأکید می‌کند: «کسانی که در زندانهای سراسر کشور بر سر موضع نفاق خود پافشاری کرده و می‌کنند محارب و محکوم به اعدام می‌باشند... آقایانی که تشخیص موضوع به عهده آنان است وسوسه و شک و تردید نکنند».


توجه داشته باشیم که مخاطب خمینی نه حتی آخوند موسوی اردبیلی (قاضی‌القضات وقت) بلکه ابراهیم رئیسی و چند جلاد دیگر است که در کشتار بهترین فرزندان ایران‌زمین، ظرفیت جنایت‌پذیری و جنایتکاری و سرسپاری خود را به اتم وجه به اثبات رسانده بودند. آنها دستچین شدهٔ خمینی بودند. از میان آن چند نفر، ابراهیم رئیسی فراکشیده شد و به این نقطه رسید که بر مناصب مختلف تکیه زند.مطالب مرتبط


رئیس سازمان برنامه و بودجه: می‌توانیم به رشد ۸درصدی برسیم


ابراهیم رئیسی کیست؟

لطفا به اشتراک بگذارید: