موشکاف ۱۶شهریور۱۴۰۰ ـ یارو خبیثی چاخان کرده که صف‌های تزریق واکسن برچیده شده

یارو خبیثی چاخان کرده که صف‌های تزریق واکسن برچیده شده ـ موشکاف ۱۶شهریور۱۴۰۰


موشکاف: سلام و صد سلام به رفقای با صفا و با مرام! دم همتون گرم! زنده باشین و تندرست!هاهاهاها. عرضم به حضورتون که یارو خبیثی در راستای سیاست ایشالا ماشالایی که راه انداخته، چاخان کرده که صف‌های تزریق واکسن برچیده شده.هاهاهاها.
من تشکر هم می‌کنم از عزیزانی که در سراسر کشور اقدام کرده‌اند برای واکسینه کردن مردم، مردم هم همت خوبی دارند. البته صف‌ها دیگر منتفی شده، لکن این کار باید با شتاب بیشتری ادامه پیدا بکند که ما بتوانیم در واقع تکرار این واکسن را هم داشته باشیم.


موشکاف: هاهاهاها. بعله، خیلی‌جاها صفا برچیده شده، چون کلا بخاطر نبود واکسن مراکز واکسیناسیون رو تعطیل کردن.هاهاهاها.
گوینده: با توجه به کمبود واکسن امروز برخی از مراکز واکسیناسیون استان موقتاً تعطیل شدند سهمیه جدید واکسن کی وارد استان میشه؟ و این مراکز کی کار خودشان را آغاز می‌کنند؟


مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: ... . به‌صورت موقتی یک روز ما کمبود واکسن داشتیم و بعضی از مراکز را خدمت رسانی تزریق واکسن را متوقف کردیم


موشکاف: هاهاهاها. یه وقت فک نکنین این یه استان از دستشون در رفته‌ها. این یکیو داشته باشین.هاهاهاها.

این روزها در حالی که کرونا به اوج پیک پنجم رسیده اما متأسفانه مراکز واکسیناسیون خود محلی برای جولان کرونا تبدیل شده، به طوری که روزانه تمامی افراد مشمول طرح واکسیناسیون به خصوص افراد سالمند و میانسال با تجمع برای دریافت واکسن ساعت ها در محل واکسیناسیون تجمع پیدا کرده و بالأخره دست خالی برمی گردند.


موشکاف: هاهاهاها. خبیثی! چاخانت رو شد!هاهاهاها. رفقا! به نظرتون چرا بعد این ایشالا ماشالاهای خبیثی بازم این وضعیت ادامه داره؟ جوابو این یارو داده.هاهاهها.مطالب مرتبط


موشکاف ۱۵شهریور۱۴۰۰ ـ یارو خبیثی، بعد دو روز سفر درمانی، رفت تو خط ایشالا درمانی


رئیسی جلاد و «فیل هوا کردن» به سبک خمینی

لطفا به اشتراک بگذارید: