رئیسی شیخ محمد سعید رمضان البوطی را طوطی خواند!

یک سوتی دیگه اینبار در نام بردن از روحانیون اهل سنت ـ رئیسی شیخ محمد سعید رمضان البوطی را طوطی خواند!


روزنامه حکومتی همدلی در مقاله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۲۸مهر با اشاره به سخنرانیهای رئیسی جلاد و غلطها و اشتباهات بیشمار در میان آنها و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی به‌عنوان طنز؛ آنرا به تمسخر گرفت.


روزنامه حکومتی همدلی در قسمتی از مقاله خود درباره سخنرانیهای رئیسی جلاد می‌نویسد: «سخنرانی‌هایی که خطاهای کلامی زیادی دارد. او گاهی جملاتی به کار می‌برد که خیلی معنای خاصی نمی‌دهد. هر بار که او کلمه‌ای را اشتباه می‌گوید خیلی سریع در فضای مجازی دست به دست می‌شود و بخشی از محتواها را به خود اختصاص می‌دهد.


همین هم باعث شد وقتی سخنرانی ضبط شده او برای اجلاس سالانه سازمان ملل پخش شود بسیاری به این نکته تأکید کنند که احتمالاً او خیلی سخنرانی خوبی نداشته چون فیلم نهایی بارها بریده شده بود. در کنار این‌ها او بارها کلماتی را اشتباه به کار برده است».


همدلی در پایان مقاله خود با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور جلاد خامنه‌ای می‌نویسد: «او روز سه‌شنبه در آیین گشایش سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی سخنرانی کرد. او در این سخنرانی، "شیخ محمدسعید رمضان البوطی" را "شیخ طوطی" خواند. فیلم سخنان او خیلی سریع در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد».مطالب مرتبط


رئیسی در گفتگوی تلویزیونی مطرح کرد: معیشت مردم دغدغه روزانه‌ام است!


بیسوادی آخوند رئیسی و تمسخر روزنامه حکومتی

لطفا به اشتراک بگذارید: