مجلس هیچ مصوبه‌ای درباره حیوانات خانگی ندارد

عقب‌نشینی رئیس فراکسیون محیط‌زیست مجلس از طرح ضد حیوانات: مجلس هیچ مصوبه‌ای درباره حیوانات خانگی نداردـ ۱آذر۱۴۰۰


روزنامه حکومتی همدلی ۲۹آبان، با اعتراف به بی‌دردی و بی‌خیالی حاکمیت به بحرانهای حاد اجتماعی نوشت: در حالی‌که نه‌فقط نخبگان و قشر متمول جامعه، بلکه یک ملت به‌خاطر فقر گسترده، فساد سیستماتیک، مشکلات معیشتی، ناکارآمدی مسئولان، مشکلات مدنی اجتماعی و هزاران آسیب ریز و درشت دیگر به فکر مهاجرت از وطن هستند، نمایندگان مجلس انقلابی روی حیوانات بی‌آزار تمرکز کرده و به‌دنبال تصویب لایحه‌یی در مورد بیرون آمدن یا نیامدن سگ و گربه‌های خانگی هستند.


آن چیزی که نمایندگان مجلس «صیانت» می‌نامند، مردم «محدودیت» می‌دانند. آن‌هم محدودیتی که نه‌تنها هیچ دردی از دردهای بیشمار جامعه را حل نمی‌کند، بلکه خود مشکلات و نارضایتی‌های جدیدی را نیز خلق می‌کند. مردم در شبکه‌های اجتماعی از نمایندگان مردم خواسته‌اند که همان‌گونه که بر فقر، تنگدستی، بیکاری و... چشم‌بسته‌اند، بر روی حیوانات نیز چشم ببندند و دست از آزار حیوانات زبان‌بسته بردارند.


همدلی با اذعان به بی‌دردی و ناکارآمدی مجلس ارتجاع افزود: مجلس (ارتجاع) یک‌بار دیگر نشان داد به‌جای حل کردن مسائل اساسی و دشوار مملکت، انرژی و تمرکز خود را به مسائلی گذاشته که نه‌تنها اولویت جامعه نیست، بلکه باعث نارضایتی بیشتر از مردم از حکومت می‌شود.


بدون تردید نارضایتی درب ورود به ناامیدی است و مرگ امید می‌تواند تبعات بسیار منفی برای جامعه داشته باشد و حتی جامعه را به سمت ناامنی و مشکلات امنیتی سوق دهد.مطالب مرتبط


خامنه‌ای گفت: تشویق جوانان به ترک میهن خیانت است


رسانه حکومتی: آن چیزی که نمایندگان مجلس «صیانت» می‌نامند، مردم «محدودیت» می‌دانند

لطفا به اشتراک بگذارید: