موشکاف ۱۳آذر۱۴۰۰ ـ من نمی دونم زلزله ای که مردم اصفهان به جون عظما انداختن چند ریشتر بود

من نمی دونم زلزله ای که مردم اصفهان به جون عظما انداختن چند ریشتر بود ـ موشکاف ۱۳آذر۱۴۰۰


موشکاف: سلام به همه شما دوستای عزیز و نازنینم. من نمی دونم زلزله ای که مردم اصفهان به جون عظما انداختن چند ریشتر بود اما هرچی بود لرزش محقرله همچنان ادامه داره. تو این چند روز از پلیس وحشتزده اصفهان تا بسیجش و سپاهش تا دلتون بخواد هشدار دادن و برای مردم خط ونشون کشیدن. یه نمونه از این تهدیدات رو خودتون ملاحظه کنید:


روابط عمومی دادگستری استان اصفهان از عموم شهروندان اصفهانی خواست تا با توجه به سوء استفاده معاندین از موضوع مطالبات به حق کشاورزان و سابقه تعرض به اموال و نفوس شهروندان توسط عوامل معاند و احتمال تکرار آن با پروژه هایی که هدف آن تخریب و آسیب به شهروندان عادی و حافظان امنیت است با هوشیاری کامل از شرکت در تجمع های غیر قانونی تحت هر عنوان جداً خودداری کنند.


موشکاف: آب رو که به روی اصفهانی ها بستن، چادرهای کشاورزها رو که آتیش زدن، به سرو چشم مردم هم که شلیک کردن. کلی رو هم که دستگیر کردن بعد میگن حق حرف زدن و نماز خوندن هم ندارید. همزمان با این تهدیدات هم تا دلتون بخواد از این شوهای مسخره و نخ نما درست کردن:


«بعد گفتن ما خودمون ترتیبشو می‌دیم. ما رفتیم و من بازم زنگ زدم به آقای (بوق) گفتم که چادرا رو بردین بیرون؟ چادرا رو ببرین بیرون و یه کبریتش بزنین و بندازین گردن نیروی انتظامی و بوگویین نیروی انتظامی اومده و چادرو به آتیش کشیده.


ساعت یک و نیم جمعیت اومدن و باورمونم نمی‌شد که این جمعیت بیان. خود من گفتم که گفت چه چوری؟ گفتم که چادرو جمع کنین، چیزاشو بذارین بیرون و یه کبریتش بزنین


صدای بازجو: چرا اتش سوزی رو گردن نیروهای خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی...
زن: و از کرده خودمم پشیمونم


موشکاف: د ددی دی دی! ببین چه ککی به عبای عظما افتاده. آخه لا اقل یکی رو می آوردی جلوی دوربین که آتیش زدن و لیدری بهش بخوره. سر کی رو میخوای شیره بمالی؟ این همه سال از این نمایشهای روحوضی درست کردی چی شد؟ به کجا رسیدی؟ بابا مهره های نظام خودت هم فهمیدن که وقت رپتو پتو شدنته:


‌آنچه در امروز اصفهان و در سایر نقاط کشور واقع می‌شود هشدارهای عینی درباره مسئله «حفظ ایران» است در‌حالی‌که ظاهرا حکمرانی کشورمان در برابر «تخریب کشور» ساکت نشسته است. نه مجلس و نه مجمع تشخیص مصلحت نظام و نه دولت ظاهرا کاری به آینده کشور ندارند و فقط دنبال برخی جزئیات هستند و سیل بنیان‌کن نشست زمین و تخریب کشور را نمی‌بینند. . بدون ایران و بدون مردم از نظام هیچ باقی نمی‌ماند


موشکاف:‌ ایران می ماند مردم ایران هم میمونن. بابای عظما و نظام پابگورش رو هم در میارن. حفظ ایران کار مردم ایرانه. مثل مردم اصفهان که با قلب و جون و چشماشون دارن از خاکشون و زنده رودشون دفاع می کنن. آهای عظمای کلنگی! تهدید و اطلاعیه و ساچمه و گلوله و اعتراف نمایشی دیگر اثر ندارد. به قول اصفهانی ها سیدعلی ببخشین! دیگه باید بلندشین. هاهاها. دوستان مرحمت شما زیاد.مطالب مرتبط


موشکاف ۱۲آذر۱۴۰۰ ـ دم همه معلمای هموطنم گرم که یقه عظما رو گرفتن که ول کن هم نیستن


نمای روز ـ قیام اصفهان، آغاز پایان خامنه‌ای

لطفا به اشتراک بگذارید: