اعتماد : فرزند امام؛...دیدار خمینی و فرزند خلف اش قاسم سلیمانی!

فرزند امام؛...دیدار خمینی و فرزند خلف اش قاسم سلیمانی! ـ اعتماد


وبسایت اورینت نت روز سه‌شنبه ۱۴دیماه با انتشار ویدئویی گفت: مردم غزه تصویر قاسم سلیمانی را پاره کردند.


اورینت در این گزارش نوشت: پس از آن‌که حامیان جنبش حماس وابسته به رژیم ایران تصویر قاسم سلیمانی از سرکردگان سابق رژیم ایران در نیروی [تروریستی ضدقدس] را در دومین سالگرد کشته شدنش، در شهر غزه نصب کردند، مردم این شهر با پاره کردن تصاویر فوق مجدداً بر هویت این شهر فلسطینی تأکید کردند چرا که او را مهندس «جنایتهای» انجام شده توسط رژیم ایران در منطقه عربی به‌ویژه سوریه و عراق قلمداد می‌کنند.


روز گذشته نویسندگان و فعالان فلسطینی کلیپها و تصاویری را منتشر نمودند که پاره کردن و از بین بردن عکسهای جنایتکار رژیم ایران قاسم سلیمانی که در خیابانهای شهر غزه نصب شده بود را نشان می‌داد. تا به این ترتیب بر «نه قاطع» به بزرگداشت این سرکرده و قاتل کودکان سوریه و عراق تأکید کنند.


احمد ابوعبیده نویسنده و پژوهشگر فلسطینی در حساب توئیتر خود نوشت: مجدداً تأکید کرده و هشدار می‌دهیم که عقلاء جلوی افراد نادان که جوانان فلسطینی را با نصب تصویر این جنایتکار خون‌ریز تحریک می‌کنند بگیرد. جو حاکم بر فلسطین تحمل چنین بی‌خردی‌هایی که مقدمه بازگشت پدیده‌های خطرناکی که زمانش به‌سر آمده را ندارد.


شایان یادآوریست که عکس پاسدار سلیمانی در خیابانهای شهر غزه در فلسطین در دومین سالگرد کشته شدن او... نصب شده بود.مطالب مرتبط


اعتماد: انتقاد دانشجویان / پاسخ مسوولان


مردم غزه بیلبورد سردژخیم قاسم سلیمانی را پاره کردند


لطفا به اشتراک بگذارید: