جمهوری اسلامی: غریب مثل روح الله الموسوی الخمینی ؛..غصه نخورید بزودی در جهنم با او محشور خواهید شد!

غریب مثل روح الله الموسوی الخمینی ؛..غصه نخورید بزودی در جهنم با او محشور خواهید شد! ـ جمهوری اسلامی
سایت اقتصاد نیوز، رژیم چهارشنبه ۱۱خرداد، به تهیه کنندگان انتشار تصاویر قبر ساده شیخ خلیفه امارات متحده و قبر دجال جماران خمینی واکنش نشان داد و به «ساخت و سازهای اشرافی و بیش اندازه» که منجر به این رسوایی و فضاحت شده است اعتراف کرد.

افتصاد نیوز در این باره نوشت: در اردیبهشت‌ماه گذشته هنگامی که شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، امیر سابق امارات از دنیا رفت، در فضای مجازی تصویر قبر بسیار ساده او در کنار پوستری از ساختمانهای بلندمرتبه و مدرن امارات به همراه تصوری از (قبر دجال) خمینی منتشر شد که زیرنویس معناداری داشت. در آن زیرنویس، تلاش شده بود به بیننده این تصاویر القاء شود که شیخ خلیفه توانست یک سرزمین عقب‌مانده را به پیشرفتهایی که این ساختمانهای بلندمرتبه و مدرن نماد آن هستند برساند، ولی امام خمینی کشور پهناور پرثروت ایران را به جایی رسانده که حالا ۹۰درصد مردمش باید با دریافت یارانه زندگی کنند.

تهیه‌کنندگان این مجموعه تصاویر، درصدد بودند این را هم القاء کنند که شیخ خلیفه با آن خدمت بزرگ که به امارات کرده، قبری ساده دارد ولی امام خمینی با آنهمه شعار ساده‌زیستی که می‌داد، در چنین مجموعه تشریفاتی بزرگی مدفون است
مطالب مرتبط
جمهوری اسلامی : در اوکراین طرفدار توقف و خاتمه جنگ هستیم؛…صلح طلبی دروغین خامنه ای برای ماستمالی مواضع ننگین گماشتگانش!
دو نگاه متفاوت میان قبر خمینی دجال و قبر ساده حاکم پیشین امارات
لطفا به اشتراک بگذارید: