موشکاف ۸تیر۱۴۰۱ ـ خرچنگ ولایت به لرستان رفت و کلی فک زد تا باز به جنازه شاه و سلطنت دخیل ببنده

خرچنگ ولایت به لرستان رفت و کلی فک زد تا باز به جنازه شاه و سلطنت دخیل ببنده ـ موشکاف ۸تیر۱۴۰۱
موشکاف: سلام به همه رفقای با مرام! دیروز خرچنگ ولایت خرخرکنان به لرستان رفت و اونجا کلی فک زد تا باز هم به جنازهٔ شاه و سلطنت دخیل ببنده و با یه فقره نعل وارونه عظما رو از مخمصه‌ای که توش گیر کرده نجات بده:


سایت انتخاب ـ آخوند احمد خاتمی ـ۷تیر
برخی دوباره می‌خواهند تز رضاخانی جدایی دین از سیاست را احیا کنند. برخی افراد کوته‌نظر به صراحت می‌گویند. من بین حکومت جمهوری اسلامی و شاه، حکومت شاه را انتخاب می‌کنم
موشکاف: معلوم نیست حرف خرچنگ نظام رو باید باور کنیم یا ولی‌فقیه نظامو در همون روز عنایت بفرمایین


خامنه‌ای ـ تلویزیون رژیم ـ ۷تیر
خداوند سال۱۴۰۱ همان خداوند سال۱۳۶۰ است رهبر انقلاب در دیدار با رئیس و جمعی از مسئولان دستگاه قضایی، راز سربلندی ج. ا. در برابر همهٔ‌حوادث را ایستادگی و نهراسیدن از دشمنان دانستند.
موشکاف: هاهاها منظورش اینه که همونطور که سال۶۰ رپتو پتینا نشدیم، الآن هم رپتو پتینا نمیشیم. بعدشم می‌گه نترسید از دشمنان نهراسید، معلومه کدوم دشمنو داره می‌گه اما خودش بهتر از هر کسی میدونه که اوضاع خیلی تغییر کرده و وضع نظام پتالتر از این حرفاس. برای نمونه بریم یه سری به استبل ولایت بزنیم ببینیم چه خبره:

خسروی ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۷تیر

حسین خسروی نماینده مجلس: به رئیس جمهور محترم یادآوری می‌شود که برای ارزیابی شعار دولت که دولت صادق الوعد است زمان تعیین کنند وزیر محترم آموزش و پرورش حدود چهل روز است گفته رتبه‌بندی معلمان در آینده‌ای بسیار نزدیک اجرا خواهد شد این بسیار نزدیک کی است؟ آقای رئیس جمهور در مصاحبه‌یی دو سه شب پیش فرمودند گرانی حاصله از نظام‌مند کردن یارانه‌ها مقطعی و کوتاه مدت است تا چه زمانی گرانی‌ها ادامه خواهد داشت؟
موشکاف: قضیه به همینجا ختم نمیشه. کار مجلس نورچشمی و یکدست عظما به جایی رسیده که آخوندا عمامه بر زمین می‌کوبن:آخوند نقدعلی عضو مجلس ارتجاع ـ ۷تیر

آخوند نقد علی نماینده مجلس: این تحقیق و تفحص به نام تحقیق و تفحص کلی ست و به نام یک استان اگر انتقال آب اشتباه است به بروجن هم اشتباه است اگر انتقال آب اشتباه است از شمال و جنوب هم اجازه بدهید آقای .... اجازه بدهید

این نمیشه آقای کمیسیون کشاورزی به چه مجوزی تک روی کردی؟
موشکاف: آره عظما! خدای سال۶۰ همون خدای سال هزار و چهارصد و یکه اما نه تو ولی‌فقیه سال شصتی و نه شرایط الآن شرایط سال شصته این دفعه دیگه تو با اون نظام آش و لاشت نمی‌تونی قسر دربری. هاهاها.


مطالب مرتبط
موشکاف ۷تیر۱۴۰۱ ـ صدای زوزه های عظما و شغالا و سگ و سیله های ولایت قطع بشو نیست که نیست
واکنش آخوند خاتمی به شعار آخوند باید گم بشه؟
لطفا به اشتراک بگذارید: